Arkadiusz Mikołajczyk Usługi spawalnicze i obróbka metali

Kompleksowe usługi spawalnicze

Usługi spawania i zgrzewania
ul. Strzemieszycka 130, 42-530 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Arkadiusz Mikołajczyk Usługi spawalnicze i obróbka metali

Informacje

Opis działalności
Firma Arkadiusza Mikołajczyka zajmuje się usługami spawalniczymi i obróbką metali od 2009 roku. Działamy na rynku polskim i międzynarodowym, a nasza siedziba znajduje się na śląsku w Dąbrowie Górniczej.
Produkty i usługi
Swoją branżę znamy od podszewki, dlatego jesteśmy w stanie przyjąć praktycznie każde zlecenie. Naszą specjalizacją jest jednak spawanie metodą TIG, MMA, MIG, MAG, a także spawanie rurociągów stalowych. Zapraszamy do współpracy wszystkich, zarówno klientów indywidualnych, jak i duże i małe przedsiębiorstwa, które zlecają nam kompleksowe wykonawstwo dużych konstrukcji.

Nasza praca do połączenie doświadczenia w pracy w zakładach produkcyjnych, warsztatach, inwestycjach budowlanych, remontach kotłów energetycznych, spalarni śmieci w Polsce, jak i w Europie. Stawiamy na szkolenie naszych pracowników oraz nowoczesny sprzęt, ponieważ zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.

Nasze usługi to między innymi:


- spawanie stali węglowych i nierdzewnych,
- spawanie aluminium,
- lutowanie twarde,
- spawanie instalacji gazowych,
- montaż instalacji gazowych,
- obróbka metali,
- toczenie elementów stalowych,
- wypełnianie ubytków materiałów,
- frezowanie elementów,
- spawanie na wysokościach.

Wykonujemy zgodnie z dokumentacją i według technologii prace konstrukcyjno-izometryczne. Dodatkowo wykonujemy warsztatowe instalacje p.poż.

Sukces to naszym zdaniem umiejętność dopasowania indywidualnych rozwiązań do potrzeb klienta oraz solidna i profesjonalna obsługa.

Gwarantujemy terminowe i rzetelne wykonanie powierzonych nam zadań. Na każdym etapie prac służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowa ofertą usług spawalniczych i obróbki metali Arkadiusza Mikołajczyka na stronie internetowej firmy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe