Batpol Rachwał Sławomir

Prace ogólnobudowlane, elewacyjne i dociepleniowe

Prace elewacyjne
ul. Traugutta 7/8, 41-300 Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Batpol Rachwał Sławomir
ul. Traugutta 7/8, 41-300 Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie
NIP
6371880470
Telefon
Batpol Rachwał Sławomir

Informacje

Opis działalności firmy Batpol Rachwał Sławomir w Dąbrowa Górnicza
Właścicielem firmy Batpol jest Sławomir Rachwał. Nasza siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej, w województwie śląskim. Na rynku funkcjonujemy od 1994 roku.
Produkty i usługi
Od samego początku naszej działalności, priorytetem dla nas jest zapewnienie wysokiej jakości usług. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Ponadto, mamy niezbędny sprzęt, w tym rusztowania.

Nasza oferta to głównie:
- dostawa i wymiana stolarki okiennej oraz drzwiowej,
- instalacje elektryczne, CO i wodno-kanalizacyjne,
- sucha zabudowa płytami gipsowo-kartonowymi,
- elewacje wraz z malowaniem elewacji,
- tynki, w tym tynki dekoracyjne,
- malowanie dekoracyjne,
- docieplenia budynków,
- instalacje elektryczne,
- prace murarskie,
- gładzie gipsowe.

Powierzone zadania realizujemy solidnie i terminowo, zgodnie ze sztuką budowlaną, używając tylko wysokiej jakości materiałów. Działamy na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Batpol.

Aktualności

tynki dekoracyjne

09.04.2024

Batpol, firma z Dąbrowy Górniczej, oferuje szeroką gamę tynków dekoracyjnych, które stają się coraz bardziej popularne wśród klientów szukających innowacyjnych i estetycznych rozwiązań do swojego wnętrza. Jedną z głównych zalet tynków dekoracyjnych jest ich wyjątkowa trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że są one idealne do stosowania zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Ponadto, tynki dekoracyjne pozwalają na tworzenie niepowtarzalnych efektów wizualnych, takich jak imitacja betonu architektonicznego czy kamienia naturalnego, dzięki czemu można uzyskać wyjątkowe i oryginalne aranżacje przestrzeni.Zapraszamy do kontaktu z Batpol, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie tynków dekoracyjnych i skorzystać z profesjonalnego doradztwa w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania dla Państwa potrzeb.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń