M-T Service Michał Skrzypiec, Tomasz Konieczny S.C.

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Tworzeń 127, 41-303 Dąbrowa Górnicza śląskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Firma M-T Service Michał Skrzypiec, Tomasz Konieczny S.C. z siedzibą w miejscowości Dąbrowa Górnicza świadczy swoje usługi w branży Stacje obsługi i warsztaty samochodowe.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 797 292... lub mailowy: tomek.tk22@gmail.com
Z przedstawicielem firmy M-T Service Michał Skrzypiec, Tomasz Konieczny S.C. możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 41-303 Dąbrowa Górnicza ul. Tworzeń 127,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Uważamy, że M-T Service Michał Skrzypiec, Tomasz Konieczny S.C. poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
C
Citroen
Nie wiem dlaczego takie opinie. Polecam z całego serca. Bardzo uczciwi i rzetelni Panowie , wszystko wytłumaczą a także doradzą!
Ł
Łukasz
Polecam panowie rzetelni i konkretni
M
Marek
Nie polecam gości, dno totalne, pierwszy i ostatni raz oddałem tam auto, uważać bo naciągają na dodatkowe koszty, NIE POLECAM!!!!
M
Marek
Nie polecam gości, dno totalne, pierwszy i ostatni raz oddałem tam auto, uważać bo naciągają na dodatkowe koszty, NIE POLECAM!!!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.