Martrans Przedsiębiorstwo transportowo usługowo handlowe Mariusz Łonak

Krajowe i międzynarodowe usługi transportowe

Transport samochodowy
ul. Tworzeń 57, 41-303 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 243 931
Może cię zainteresować
Martrans Przedsiębiorstwo transportowo usługowo handlowe Mariusz Łonak

Informacje

Opis działalności
Siedziba naszej firmy znajduje się w Dąbrowie Górniczej. W Martrans od 2003 roku zajmujemy się usługami transportowymi, spedycją, sprzedażą kruszyw oraz wynajmem sprzętu budowlanego. Atutem naszej firmy jest niewątpliwie kapitał ludzki tworzony przez grupę świetnie wyszkolonych pracowników, dzięki którym każdą z prac wykonujemy "od początku do końca" w wyznaczonym terminie.
Produkty i usługi
Podstawą naszej działalności w Martrans jest przewożenie ładunków. Jeździmy w Polsce i poza jej granicami przewożąc nawet najcięższe i największe ładunki. Dysponujemy ciężarówkami skrzyniowymi i samowyładowczymi oraz zestawami niskopodwoziowymi. Prowadzą je doświadczeni kierowcy, dzięki czemu ładunki docierają na wskazane miejsce bezpiecznie i na czas. Oferujemy:
-transport drewna,
-transport węgla,
-transport kruszyw,
-transport piasku,
-transport maszyn rolniczych,
-transport maszyn.

Prowadzimy też sprzedaż kruszyw. Dysponujemy piaskiem, żwirem, pospółką oraz takimi kruszywami drogowymi, dolomitowymi i hutniczymi.

Poza wymienionymi usługami wynajmujemy maszyny budowlane. Flota maszyn, jakie posiadamy, składa się z koparek, spychaczy i walców. Ponadto posiadamy podnośniki koszowe i żurawie do prowadzenia prac wysokościowych, w tym podnoszenia ładunków i montażu.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszej oferty. Więcej informacji o usługach świadczonych przez nas w Martrans znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń