Martrans Przedsiębiorstwo transportowo usługowo handlowe Mariusz Łonak

Transport piasku, żwiru i innych kruszyw

Podnośniki
ul. Tworzeń 57, 41-303 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Martrans Przedsiębiorstwo transportowo usługowo handlowe Mariusz Łonak

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Martrans znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Od 2003 roku przedsiębiorstwo zajmuje się wynajmem podnośników, transportem, spedycją i wieloma innymi usługami. Przez lata obecności na rynku zdobyło zaufanie klientów, którzy cenią je za profesjonalizm, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny.
Produkty i usługi
Prace wysokościowe, czyli np. montaż różnych konstrukcji albo podnoszenie ładunków wymagają specjalistycznego sprzętu. Znajdą go Państwo w firmie Martrans, od wielu lat zajmującej się pracami budowlanymi. Przedsiębiorstwo dysponuje żurawiami samochodowymi, z których największy może unieść do 32 ton. Firma posiada też podnośniki koszowe na podwoziach samochodowych, w tym pojazdy z wysięgiem 32 metrów. W pracach prowadzonych na zewnątrz budynków oraz wewnątrz wysokich obiektów przydają się natomiast podnośniki nożycowe. Są to konstrukcje spalinowe albo elektryczne.

Martrans oferuje również prace ziemne takie jak wyburzenia i kopanie pod fundamenty oraz przygotowywanie terenu pod inwestycję. Może też przewozić ładunki, dlatego oferuje:
-transport kruszyw,
-transport węgla,
-transport maszyn.

Prace ziemne prowadzi z użyciem spychaczy, koparek i walców. Wraz z ładowarką wchodzą one w skład floty wynajmowanej klientom za atrakcyjne stawki.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o firmie Martrans i jej ofercie. Więcej, w tym pełną listę posiadanych pojazdów znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe