Martrans Przedsiębiorstwo transportowo usługowo handlowe Mariusz Łonak

Wynajem sprzętu do robót ziemnych i montażowych

Wynajem maszyn budowlanych
ul. Tworzeń 57, 41-303 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Martrans Przedsiębiorstwo transportowo usługowo handlowe Mariusz Łonak
ul. Tworzeń 57, 41-303 Dąbrowa Górnicza śląskie
Telefon
Martrans Przedsiębiorstwo transportowo usługowo handlowe Mariusz Łonak

Informacje

Opis działalności firmy Martrans Przedsiębiorstwo transportowo usługowo handlowe Mariusz Łonak w Dąbrowa Górnicza
Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Posiadamy własną bazę techniczną ze specjalistycznym sprzętem i maszynami. Nasza siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej, w województwie śląskim. Atutem naszej firmy Martrans jest niewątpliwie kapitał ludzki tworzony przez grupę świetnie wyszkolonych pracowników, dzięki którym każdą z prac wykonujemy "od początku do końca" w wyznaczonym terminie.
Produkty i usługi
W Martrans od początku zajmowaliśmy się wynajmem sprzętu budowlanego i świadczeniem usług transportowych. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa rozszerzyliśmy zakres usług. Obecnie oferujemy wynajem maszyn przeznaczonych do prac ziemnych i montażowych. Są to:
-minikoparki,
-koparkoładowarki,
-koparki kołowe,
-koparki gąsienicowe,
-walce,
-spychacze,
-podnośniki nożycowe elektryczne,
-podnośniki nożycowe spalinowe,
-podnośniki teleskopowo-przegubowe spalinowe.

Ponadto w Martrans posiadamy oprzyrządowanie do koparek, takie jak łyżki w różnych rozmiarach, specjalne łyżki do skarpowania i młoty wyburzeniowe.

Poza wypożyczaniem maszyn prowadzimy też sprzedaż kruszyw, w tym piachu, żwiru i innych kruszyw. Służymy również wywożeniem gruzu pozostałego po wykonywanych przez nas pracach rozbiórkowych i wyburzeniowych. Nasza flota pojazdów transportowych składa się z ciężarówek o dużym udźwigu. Są to ciężarówki skrzyniowe, samowyładowcze oraz ciągniki siodłowe i zestawy niskopodwoziowe.
Uzupełnieniem naszej oferty są roboty ziemne, w tym wykopy pod fundamenty budynków, instalacje wodno-kanalizacyjne i inne instalacje. Możemy też kopać rowy melioracyjne i niwelować teren pod inwestycje.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług! Więcej informacji dotyczących Martrans znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zasięg działania
Firma Martrans Przedsiębiorstwo transportowo usługowo handlowe Mariusz Łonak z lokalizacji: Dąbrowa Górnicza świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń