Robkon Iwona Dudek

Artykuły bhp najwyższej jakości

Artykuły i sprzęt BHP
ul. Tworzeń 93, 41-303 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Robkon Iwona Dudek
ul. Tworzeń 93, 41-303 Dąbrowa Górnicza śląskie
NIP
6291007776
Telefon
Robkon Iwona Dudek

Informacje

Opis działalności firmy Robkon Iwona Dudek w Dąbrowa Górnicza
Firmę Robkon założyliśmy w 1995 roku. Nasza siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej, na terenie województwa śląskiego. Właścicielką jest Iwona Dudek. Zajmujemy się sprzedażą artykułów bhp.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w branży. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą artykułów bhp, dostarczając klientom wysokiej jakości produkty ochronne, przeciwpożarowe i robocze. Idealnie nadają się one między innymi dla spawaczy, robotników i osób wykonujących prace na wysokościach.

Oferujemy:

- rękawice ochronne,
- obuwie ochronne,
- maski,
- kaski,
- gogle,
- nauszniki ochronne.

Posiadamy również typowe ubrania spawalnicze i szelki zabezpieczające w czasie pracy na wysokości.

Dodatkowo w asortymencie znajdą Państwo także tabliczki bhp, znaki przeciwpożarowe oraz apteczki i gaśnice.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, poszerzyliśmy ofertę o wynajem detektorów gazowych. Są to urządzenia używane do wykrywania obecności gazów lub par substancji chemicznych w powietrzu. Znajdują one zastosowanie w przemyśle, bezpieczeństwie publicznym, ochronie środowiska i medycynie.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt. Przedstawimy szczegóły i udzielimy wszystkich informacji.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Robkon Iwona Dudek z lokalizacji: Dąbrowa Górnicza świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń