AK Geodezja Artur Kurzeja

Usługi geodezyjne w szerokim zakresie

Geodezja
ul. Zagórska 9, 41-300 Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
AK Geodezja Artur Kurzeja
ul. Zagórska 9, 41-300 Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie
NIP
9541938656
Telefon
AK Geodezja Artur Kurzeja

Informacje

Opis działalności firmy AK Geodezja Artur Kurzeja w Dąbrowa Górnicza
AK Geodezja, z siedzibą w Katowicach, to przedsiębiorstwo specjalizujące się w usługach geodezyjnych i kartograficznych. Od 2011 roku przedsiębiorstwo Artura Kurzeji działa na terenie województwa śląskiego. Swoje usługi oferuje zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym, takim jak firmy budowlane czy biura projektowe. Przedsiębiorstwo ma też oddział w Dąbrowie Górniczej.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo wyróżnia się indywidualnym podejściem do zleceń, terminowością oraz szeroką ofertą. Sporządza plany zarówno cyfrowe, jak i analogowe, które są wykorzystywane do celów projektowych i prawnych. AK Geodezja obsługuje również inwestycje budowlane, tyczy budynki i kontroluje odkształcenia konstrukcji. Dodatkowo dba o prawidłowe wykonanie wylewek i przeprowadza pomiary powykonawcze.

W ofercie AK Geodezja znajdują się także inne usługi, takie jak pomiary sytuacyjno-wysokościowe, mierzenie objętości mas ziemnych czy pomiary geometrii urządzeń przemysłowych.

Przedsiębiorstwo zajmuje się również tworzeniem numerycznych modeli ukształtowania terenu, projektowaniem osnów poziomych i wysokościowych. Podział i rozgraniczanie nieruchomości, a także wznowienie granic to kolejne ważne elementy oferty.

Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje na temat AK Geodezja, odwiedź stronę internetową przedsiębiorstwa lub skontaktuj się z nimi za pomocą poczty elektronicznej bądź telefonicznie.
Zasięg działania
Firma AK Geodezja Artur Kurzeja z lokalizacji: Dąbrowa Górnicza świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe