Auto Komplex

Blacharstwo, lakiernictwo, mechanika samochodowa i pomoc drogowa

Pomoc drogowa
ul. Zaplecze 4, 41-303 Dąbrowa Górnicza śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Auto Komplex
ul. Zaplecze 4, 41-303 Dąbrowa Górnicza śląskie
NIP
6291033822
Telefon
Auto Komplex

Informacje

Opis działalności firmy Auto Komplex w Dąbrowa Górnicza
Auto Komplex prowadzimy w Dąbrowie Górniczej, w województwie śląskim. Zajmujemy się mechaniką samochodową, blacharstwem, lakiernictwem oraz usługami pomocy drogowej. Wyróżniamy się dużym doświadczeniem. Działamy w branży od 1991 roku!
Produkty i usługi
Auto Komplex to m.in. całodobowa pomoc drogowa. Przez siedem dni w tygodniu dyżurujemy i w razie potrzeby udzielamy wsparcia po wypadkach, stłuczkach, awariach i innych zdarzeniach drogowych. Dysponujemy pięcioma lawetami do przewożenia niesprawnych i sprawnych pojazdów. W ten sposób transportujemy samochody osobowe i dostawcze, a także maszyny budowlane i rolnicze. Przewozimy podnośniki, ciągniki, wózki widłowe i inne pojazdy. Ponadto na miejscu zmieniamy koła, usuwamy usterki mechaniczne i uzupełniamy paliwo. Otwieramy też awaryjnie auta i wyciągamy samochody z rowów, zasp i błota. W przypadku poważniejszych usterek proponujemy przetransportowanie aut na nasz parking całodobowy albo do warsztatu. W zakładzie Auto Komplex oferujemy:
-naprawy mechaniczne,
-naprawy blacharskie,
-naprawy lakiernicze.

Serwisujemy silniki, skrzynie biegów, zawieszenie, a także układy kierownicze, hamulcowe i wydechowego. Zmieniamy również olej i filtry oraz dokonujemy diagnostyki komputerowej. Ponadto w przypadku uszkodzenia karoserii łatamy dziury i wymieniamy elementy nadwozia na nowe. W mieszalni przygotowujemy odpowiednio dobrany lakier. Na czas serwisu wypożyczamy samochody osobowe i dostawcze. Zapraszamy do skorzystania z oferty Auto Komplex! Więcej informacji udzielamy pod podanym numerem telefonu.
Zasięg działania
Firma Auto Komplex z lokalizacji: Dąbrowa Górnicza świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
kurnik
Jestem bardzo zadowolony z usług blacharsko- lakierniczych, bardzo fachowa obsługa, samochód zastępczy od zaraz.

Słowa kluczowe