Quattro Firma sprzątająca

Kompleksowe usługi sprzątające

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Śliwki 72/1, 44-102 Gliwice śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Quattro Firma sprzątająca

Informacje

Opis działalności
Quattro to firma sprzątająca z Gliwic. Działa od 2012 roku, a jej właścicielką jest Jolanta Iwanowska. Firma specjalizuje się w usługach sprzątających na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Ceny ustalane są indywidualnie i zależą od rodzaju prac, stosowanych środków i zaangażowania pracowników.
Produkty i usługi
Dokładne, szybkie i konkurencyjne cenowo sprzątanie to podstawa oferty przygotowanej przez Quattro. Przedsiębiorstwo używa specjalistycznego sprzętu oraz bezpiecznych i ekologicznych środków czystości. Dzięki temu usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia, w tym te położone w trudnodostępnych miejscach. Sprzęt i środki czystości sprawdzają się podczas czyszczenia powierzchni płaskich oraz wysoko położonych miejsc, np. okien. Firma dba w związku z tym o czystość biur, sklepów, w tym obiektów wielkopowierzchniowych oraz magazynów, lokali usługowych i garaży podziemnych.

Oferta sprzątająca przygotowana przez Quattro obejmuje takie usługi jak:
-mycie okien,
-polimeryzacja podłóg PCV,
-impregnacja posadzek,
-zamiatanie podłóg,
-czyszczenie witryn,
-sprzątanie toalet,
-sprzątanie łazienek.

Prowadzone jest też sprzątanie po pracach budowlanych i remontowych.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Quattro i jej ofercie. Po więcej warto wejść na stronę internetową, napisać e-maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, opolskie, śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
F
Filip
Firma sprząta moje biuro i muszę przyznać, że dobrze się z tego zadania wywiązuje. W czystym wnętrzu lepiej się pracuje.
J
jasmir
Jestem zadowolony ze współpracą firmą Quattro. Mam z nimi podpisaną umowę na regularne sprzątanie sklepu i dobrze się z niej wywiązują. Przede wszystkim dokładnie czyszczą podłogi. Nie tylko usuwają zabrudzenia, ale też impregnują posadzkę. Jest czysta i błyszcząca.

Słowa kluczowe