Quattro Firma sprzątająca

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, handlowych i usługowych

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Śliwki 72/1, 44-102 Gliwice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Quattro Firma sprzątająca
ul. Śliwki 72/1, 44-102 Gliwice śląskie
Telefon
Quattro Firma sprzątająca

Informacje

Opis działalności firmy Quattro Firma sprzątająca w Gliwice
Siedziba firmy Quattro znajduje się w Gliwicach. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w usługach sprzątających. Oferuje swoje usługi podmiotom gospodarczym z różnych branż, instytucjom i osobom fizycznym. Początki działalności firmy sięgają 2012 roku, a jej właścicielką jest Jolanta Iwanowska.
Produkty i usługi
Quattro zapewnia szybkie, dokładne i tanie sprzątanie. Zachowanie czystości to podstawa oferty przygotowanej przez firmę, dlatego zatrudnia ona doświadczonych pracowników i dysponuje specjalistycznym sprzętem do usuwania zabrudzeń i nadawania czyszczonym powierzchniom blasku. Usługi sprzątające wykonywane są przez Quattro w obiektach handlowych, w tym w centrach handlowych, sklepach, magazynach oraz biurach. Firma zajmuje się też czyszczeniem garaży podziemnych i innych miejsc, które wymagają sprzątania. Oferta sprzątająca obejmuje:
-mycie okien,
-ścieranie kurzu,
-mycie podłóg,
-polimeryzacja podłóg,
-polerowanie podłóg,
-sprzątanie łazienek.

Usługi sprzątające dotyczą stałej współpracy albo jednorazowego zlecenia. Mogą one dotyczyć na przykład sprzątania po remontach i pracach budowlanych.

Dodatkowo firma zajmuje się odśnieżaniem.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o usługach świadczonych przez firmę Quattro. Po więcej można wejść na stronę internetową. Warto też napisać maila z pytaniami albo zadzwonić.
Zasięg działania
Firma Quattro Firma sprzątająca z lokalizacji: Gliwice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, opolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe