Asset Beata Tkacz

Księgowość, rachunkowość, podatki, biura rachunkowe, księgi handlowe, ewidencja

Biura rachunkowe
ul. Żółkiewskiego 9/7, 44-100 Gliwice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 331 19 85
Beata Tkacz (od 7:00 do 21:00)
509839390
asset.bt@interia.eu
Adres korespondencyjny
ul. Żółkiewskiego 9/7, 44-100 Gliwice śląskie

Informacje

Opis działalności
Biuro oferuje profesjonalne usługi księgowe w zakresie: ksiąg handlowych, PKPiR, ewidencji środków trwałych i WNiP, ewidencji i deklaracji podatkowych VAT, CIT i PIT. Profesjonalizm i terminowość; głęboka wiedza i wysokie umiejętności to cechy charakterystyczne biura.
Produkty i usługi
Oferuję kompleksową, rzetelną i profesjonalną obsługę w zakresie rachunkowości i podatków.

Kompleksowa obsługa firm oraz osób fizycznych w zakresie rachunkowości i podatków, prowadzenie pełnej księgowości (księgi handlowe) prowadzenie podstawowej księgi przychodów i rozchodów.

Nasze bogate, wieloletnie doświadczenie i aktualna wiedza pozwalają świadczyć usługi w zakresie rachunkowości na najwyższym poziomie.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy od lat zajmują się pełną obsługą księgową i na bieżąco śledzą zmiany w przepisach, dzięki czemu nasze działania są zgodnie z obowiązującym stanem prawnym.

Dbamy o finanse naszych klientów oraz o bezpieczeństwo ich poufnych danych, a ponieważ podatki i księgowość nie mają przed nami tajemnic, chętnie podejmujemy się prowadzenia ksiąg rachunkowych i służymy fachowym doradztwem w zakresie rachunkowości. Gwarantujemy wysoką jakość usług w konkurencyjnych, ustalanych indywidualnie cenach.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z naszym biurem rachunkowym przyniesie korzyściPaństwa firmie ponieważ zlecając nam obsługę księgową, zyskają Państwo czas na to, co najważniejsze - czyli na rozwój swojego biznesu.

Staranność, szybka i fachowa obsługa, niska cena, wysoka jakość, indywidualne podejście do klienta to cechy charakteryzujące naszą firmę.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do współpracy.

Marki i specjalizacje
Działalność biura jest powadzona w oparciu o CERTYFIKAT KSIĘGOWY nr 16176/2006 wydany przez Ministra Finansów. Biuro posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU oraz dobrowolne ubezpieczenie w zakresie wykonywanych czynności podatkowych i kadrowo-płacowych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Katowice, Bytom, Chorzów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, mikołowski, tarnogórski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń