Oczko FHU Oczko Włodzimierz

Kompleksowa obsługa i szkolenia w zakresie kas fiskalnych

Kasy fiskalne i sklepowe
al. Korfantego 23/6, 44-100 Gliwice śląskie
(6 opinii) napisz opinię
Oczko FHU Oczko Włodzimierz

Informacje

Opis działalności
Jako firma Oczko działamy zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń fiskalnych od 1996 r. Nasza siedziba lokalizuje się w Gliwicach. Właścicielem jest Włodzimierz Oczko.
Produkty i usługi
Wieloletnie doświadczenie oraz szczegółowa wiedza technologiczna pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie kas fiskalnych oraz innych urządzeń. Obserwując na bieżąco pojawiające się innowacje, stopniowo poszerzamy nasz asortyment. Jesteśmy autoryzowanym serwisantem sprawdzonych producentów jak ELZAB, NOVITUS, POSNET. Zajmujemy się tworzeniem całych systemów kasowo-komputerowych w obiektach handlowych oraz instalacjach oprogramowań wpierających zarządzanie firmą.
Nasza oferta obejmuje sprzedaż i serwis takich urządzeń jak:
- kasy fiskalne,
- terminalne
- wagi zwykle i etykietujące,
- drukarki etykiet,
- czytniki kodów kreskowych,
- komputery stacjonarne
- inwentaryzatory
Ponadto zajmujemy się sprzedażą rolek do kas oraz etykiet.
Uzupełnieniem naszej oferty jest działalność szkoleniowa dla pracowników w zakresie obsługi urządzeń fiskalnych, wystawiania faktur, prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, a także obsługi wózków widłowych.

Służymy fachowym doradztwem oraz pomocą w doborze optymalnych rozwiązań systemowych. Świadczymy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
J
Jędrzej
Szeroka oferta urządzeń. Dobry kontakt z firmą, duża elastyczność i serwis zawsze na czas, co jest podstawą w handlu.
A
Arek
Szeroka oferta urządzeń fiskalnych i oprogramowań. Pracownicy zaangażowani i bardzo pomocni. Serwis też działający jak należy.
B
Bartek
Zleciliśmy firmie montaż instalacji systemu kas w naszym sklepie. Uważam, że firma w pełni się sprawdziła. Prace przeprowadzone sprawnie, terminowo.
S
Sylwia
Firma organizowała szkolenie dla naszych pracowników. Merytorycznie, ale też przystępnie wyłożony sposób obsługi kas fiskalnych i fakturowania.
M
Mirek
Sprzęt najwyższej klasy. Szeroka oferta dodatkowego wyposażenia. Prace montażowe przeprowadzone sprawnie i precyzyjnie. Polecam
A
Agnieszka
Współpracujemy z firmą Oczko od lat. Bardzo rzetelny i odpowiedzialny partner. Serwis bez zarzutu, ogromna wiedza i wsparcie w realizacji inwestycji.