Biuro Nadzorów Budowlanych Wega

Nadzór budowlany
ul. Architektów 274a, 44-151 Gliwice śląskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Nadzór budowlany. Biuro Nadzorów Budowlanych Wega ma swoją siedzibę w miejscowości Gliwice w województwie śląskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Biuro Nadzorów Budowlanych Wega poprzez email: wega@wega.gliwice.pl lub telefon: 501 721... .
Adres wykonywania działalności przez Biuro Nadzorów Budowlanych Wega to ul. Architektów 274a, 44-151 Gliwice. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Biuro Nadzorów Budowlanych Wega. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
I
Igor
To specjaliści w swojej dziedzinie, którym można zaufać.
G
Gerard
Porządnie wykonują swoją robotę. Nie mamy nigdy żadnych zastrzeżeń.
E
Eryk
Od wielu lat współpracujemy i złego słowa powiedzieć nie możemy.
K
Kuba
Z obsługi biura jesteśmy w pełni zadowoleni. Z nimi prowadzenie budowy to przyjemność.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.