Topa Sitodruk

Świadczymy usługi poligraficzne sitodrukiem

Sitodruk
ul. Bienka 8b, 44-100 Gliwice śląskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Topa Sitodruk

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie Topa Sitodruk zajmujemy się świadczeniem usług związanych z sitodrukiem, doskonaląc naszą technikę i modernizując park maszynowy już od 1990 roku. Nasza siedziba znajduje się w Gliwicach, a właścicielem firmy jest Krystian Skorupa. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Topa Sitodruk działamy już od trzech dekad. Świadczymy pełen zakres usług poligraficznych sitodrukiem. Nasza firma od lat rozwija się, poszerzając zakres swoich działań i podwyższając jakość usług. Współpracujemy z agencjami reklamowymi z Gliwic oraz innych regionów Polski.

Nakładamy druk na takich produktach jak:

- naklejki,
- naklejki 3D,
- zdrapki,
- tabliczki znamionowe,
- teczki ofertowe,
- kalendarze foliowe,
- pendrive,
- plakaty,
- tabliczki z blachy aluminiowej,
- ulotki.

Poza tym zajmujemy się sitodrukiem na banerach, odzieży, dyplomach, etykietach PCV, zaproszeniach oraz wyrobach biurowych.

Wykonując nasze zlecenia, zawsze korzystamy z materiałów najlepszej jakości, co sprawia, że nasz druk nie blaknie, nie ściera się, nie spiera się ani nie można go zdrapać. Na nasz park maszynowy składają się najnowocześniejsze maszyny, które cały czas modernizujemy lub wymieniamy na nowsze. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie wykonać nawet bardzo duże zlecenia, zachowując przy tym dobrą jakość efektu końcowego.

Bardzo chętnie podejmujemy się oryginalnych i nietuzinkowych zleceń. Jedyne, co nas ogranicza w naszej pracy, to wyobraźnia Klienta. Wykonujemy zamówienia hurtowe i żadna ilość produktów nie jest dla nas straszna.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gliwicki, kędzierzyńsko-kozielski, mikołowski, raciborski, strzeliński, tarnogórski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń