Czyszczenie i Udrażnianie Kanalizacjii Rem Bud Marcin Wróbel

Czyszczenie i płukanie kanalizacji

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Bończyka 2, 44-110 Gliwice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czyszczenie i Udrażnianie Kanalizacjii Rem Bud Marcin Wróbel

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Rem Bud znajduje się w Gliwicach. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Marcin Wróbel, zajmuje się pogotowiem technicznym, w tym reagowaniem na problemy z kanalizacją i wodociągami, remontami i innymi pracami wymagającymi doświadczenia. Firma działa od 2003 roku, przede wszystkim na terenie miasta.
Produkty i usługi
Instalacje wewnętrzne w budynkach niekiedy ulegają awariom, dlatego warto wiedzieć, że firma Rem Bud zajmuje się całodobowym usuwaniem problemów z wodociągami, kanalizacją, instalacjami elektrycznymi, a także instalacjami gazowymi. Firma najczęściej wykonuje prace przy systemach wodno-kanalizacyjnych, np. przepychając zapchane rury i studzienki. Udrażnianie jest możliwe dzięki specjalistycznemu sprzętowi, który, posiada, w tym pojazdom WUKO. Serwis polega też na wymianie zaworów, uszczelek i tamowaniu przecieków. W razie potrzeby przedsiębiorstwo może wymienić uszkodzone rury wodociągów i kanalizacji oraz wymienić instalacje gazowe, elektryczne i centralnego ogrzewania w domach, mieszkaniach i obiektach przemysłowych. Firma oferuje też inne prace remontowe i konserwacyjne, w tym:
-prace murarskie,
-prace tynkarskie,
-usługi szklarskie,
-usługi ślusarskie,
-prace wysokościowe.

Realizowane są też prace ogrodnicze. Firma m.in. kosi trawę, usuwa liście i przycina drzewa, krzewy i żywopłoty.

Rem Bud poza wymienionymi usługami wykonuje przeglądy roczne i pięcioletnie budynków, przeglądy gazowe i przeglądy elektryczne z pomiarami. Wszystkie zlecenia realizowane są szybko, dokładnie i przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji o Rem Bud znajduje się na stronie internetowej, a kontakt w celu zamówienia usług możliwy jest pod podanym numerem telefonu albo po napisaniu e-maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Bytom, Chorzów, Gliwice, gliwicki, Katowice, Ruda Śląska, Świętochłowice, tarnogórski, Zabrze

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

wuko,