Czyszczenie i Udrażnianie Kanalizacjii Rem Bud Marcin Wróbel

Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnych

Wodociągi i kanalizacja
ul. Bończyka 2, 44-110 Gliwice śląskie
(4 opinie) napisz opinię
Czyszczenie i Udrażnianie Kanalizacjii Rem Bud Marcin Wróbel

Informacje

Opis działalności
Rem Bud to firma z siedzibą w Gliwicach, prowadzona przez Marcina Wróbla. Przedsiębiorstwo od 2003 roku działa na terenie miasta w ramach pogotowia technicznego, w tym kanalizacyjnego i usług remontowo-konserwacyjnych. Wykonuje usługi na zlecenie osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz instytucji.
Produkty i usługi
Instalacje wodno-kanalizacyjne należą do najważniejszych systemów w domach, mieszkaniach, lokalach usługowych i obiektach przemysłowych, dlatego ich awarie są takie uciążliwe. Na szczęście w razie problemów z drożnością albo innych uszkodzeń pomocą służy Rem Bud, czyli całodobowe pogotowie techniczne. W przypadku kanalizacji firma zajmuje się jej płukaniem metodą ciśnieniową WUKO oraz oferuje monitoring za pomocą specjalnych kamer. W ramach prac naprawczych pracownicy Rem Bud tamują też przecieki, wymieniają uszczelki oraz montują nowe rury. Wymiana instalacji prowadzona jest również w przypadku centralnego ogrzewania, instalacji gazowych i instalacji elektrycznych. Przedsiębiorstwo oferuje także:
-przeglądy roczne budynków,
-przeglądy pięcioletnie budynków,
-pomiary gazowe,
-pomiary elektryczne,
-prace wysokościowe,
-usługi ogrodnicze,
-usługi remontowe.

Do usług ogrodniczych zaliczane jest koszenie trawy, usuwanie liści i przycinanie drzew, krzewów oraz żywopłotów. Z kolei prace remontowe polegają na tynkowaniu, murowaniu i wymianie instalacji.

Przez całą dobę z firmą Rem Bud można się kontaktować telefonicznie. Więcej informacji o usługach realizowanych przez przedsiębiorstwo znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Bytom, Chorzów, Gliwice, gliwicki, Katowice, Ruda Śląska, Świętochłowice, tarnogórski, Zabrze

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
A
Andrzej
Całodobowe pogotowie techniczne Rem Bud to najlepsi fachowcy od usuwania awarii kanalizacji, instalacji elektrycznych i instalacji gazowych.
Ł
Łukasz
Nie tylko udrażniają rury, ale też je wymieniają. Skorzystałem z takiej możliwości w przypadku kanalizacji.
P
Paweł
Używają WUKO, więc są w stanie szybko przepłukać kanalizację. Polecam ich usługi.
K
kris1967
Solidna firma. Pomogli nawet w nocy, kiedy doszło do awarii kanalizacji!

Słowa kluczowe

wuko,