Rem Bud Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji Marcin Wróbel

Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnych

Wodociągi i kanalizacja
ul. Bończyka 2, 44-110 Gliwice śląskie
(10 opinii) napisz opinię
Rem Bud Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji Marcin Wróbel
ul. Bończyka 2, 44-110 Gliwice śląskie
NIP
6311152755
Telefon
Rem Bud Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji Marcin Wróbel

Informacje

Opis działalności firmy Rem Bud Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji Marcin Wróbel w Gliwice
Pogotowie techniczne i usługi remontowe to specjalność Rem-Bud. Firma od 2003 roku prowadzi działalność na terenie Gliwic i w okolicach miasta. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Marcin Wróbel.
Produkty i usługi
Awarie instalacji wewnętrznych to poważny problem, z którym muszą się mierzyć właściciele budynków mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Do usterek może dojść o każdej porze dnia i nocy, dlatego warto wiedzieć, że Rem-Bud oferuje usługi całodobowego pogotowia technicznego. Przez 365 dni w roku jest w stanie przyjechać na miejsce awarii, ocenić problem i usunąć go. Podstawą firmowej działalności jest pogotowie kanalizacyjne. Firma za pomocą kamery monitoruje rury, a urządzeniem WUKO czyści i udrażnia instalacje kanalizacyjne wodą pod wysokim ciśnieniem. Wymienia też zawory, uszczelki i uszkodzone, cieknące rury. Podejmuje się również naprawy instalacji elektrycznych, gazowych i wodociągowych.

Rem-Bud może także się zająć przeglądami, w tym instalacji gazowych. Oferuje też:
-przeglądy i pomiary instalacji elektrycznych,
-przeglądy roczne budynków,
-przeglądy pięcioletnie budynków.

Firma na zlecenie klientów, w tym spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych prowadzi również prace remontowe. Muruje, tynkuje oraz montuje nowe instalacje. Może układać instalacje elektryczne, gazowe, centralnego ogrzewania, a także wodno-kanalizacyjne.

Poza wymienionymi usługami firma usuwa śnieg i sople oraz zajmuje się pielęgnacją zieleni. W ramach prac ogrodniczych pracownicy przedsiębiorstwa przycinają gałęzie drzew i krzewy oraz koszą trawniki. Usuwają też liście i odpady zielone. Usuwanie śniegu i przycinanie gałęzi wykonywane jest często z podnośnika koszowego.

Dodatkowe informacje związane z działalnością Rem-Bud znajdują się na stronie internetowej. Pytania związane z usługami świadczonymi przez firmę najlepiej wysyłać e-mailowo albo zadawać telefonicznie. Z firmą można się skontaktować przez całą dobę.
Zasięg działania
Firma Rem Bud Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji Marcin Wróbel z lokalizacji: Gliwice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Bytom, Chorzów, Gliwice, gliwicki, Katowice, Ruda Śląska, Świętochłowice, tarnogórski, Zabrze

Aktualności

Pomiary instalacji elektrycznych

10.09.2023

Firma Rem-Bud specjalizuje się w usługach kanalizacyjnych. Zajmuje się czyszczeniem i udrażnianiem kanalizacji, wymianą zaworów i uszczelek oraz monitorowaniem rur za pomocą kamery. Dodatkowo przeprowadza przeglądy instalacji gazowych i wykonuje prace remontowe, takie jak montaż instalacji elektrycznych i gazowych, tynkowanie i murowanie.

Zakładanie instalacji elektrycznych

10.07.2023

Firma Rem-Bud z Gliwic zapewnia swoim klientom obsługę techniczną i usługi remontowe. Zajmuje się czyszczeniem i udrażnianiem instalacji kanalizacyjnych, wymianą zaworów i uszkodzonych rur oraz przeprowadzaniem przeglądów instalacji gazowych. W ofercie znajdują się też prace remontowe, takie jak tynkowanie, murowanie i montaż nowych instalacji.

Obsługa kanalizacji

31.05.2023

Rem-Bud to całodobowe pogotowie techniczne, które zajmuje się naprawą awarii instalacji wewnętrznych w budynkach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Firma monitoruje rury za pomocą kamery, czyści i udrażnia instalacje kanalizacyjne wodą pod wysokim ciśnieniem, a także wymienia zawory, uszczelki i uszkodzone rury.

Prace remontowe

02.03.2023

Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji zapewnia firma Rem-Bud, której właścicielem jest Marcin Wróbel. Oferta obejmuje całodobowe usługi pogotowia technicznego, w ramach których firma monitoruje za pomocą kamery rury, usuwa awarie i udrażnia instalacje kanalizacyjne. Dodatkowo firma przeprowadza przeglądy i pomiary instalacji elektrycznych i wykonuje prace remontowe.

Przeglądy budynków

29.01.2023

Głównym profilem działalności firmy Rem-Bud jest obsługa wspólnot mieszkaniowych. Funkcjonuje ona jako pogotowie techniczne, przeprowadzając między innymi prace naprawcze i remontowe. Oferuje takie usługi jak monitorowanie rur kamerą, czyszczenie i udrażnianie kanalizacji oraz przeglądy budynków. Oprócz tego firma podejmuje się wykonania nowych instalacji, w tym gazowych, elektrycznych i centralnego ogrzewania.

Pogotowie kanalizacyjne

30.11.2022

Rem-Bud funkcjonuje jako pogotowie kanalizacyjne i techniczne. Zajmuje się obsługą wspólnot mieszkaniowych, przeprowadzając prace remontowo-budowlane i kanalizacyjne. W ramach oferty firma zapewnia udrażnianie kanalizacji, przeglądy i kontrole gazowe i elektryczne oraz usuwanie sopli i śniegu. Dodatkowo Rem-Bud świadczy usługi zwyżką.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(10 opinii) napisz opinię
R
Roman
Działają przez całą dobę. Jeśli chodzi o pogotowie kanalizacyjne, to zdecydowanie można na nich polegać.
K
Kajetan
Pogotowie kanalizacyjne zasługuje na 5.
Ł
Łukasz
Sprawne udrażnianie rur. Polecam Rem-Bud.
P
Paweł
Specjaliści od udrażniania kanalizacji. Mają wóz WUKO, którym są w stanie usunąć nawet najtrudniejsze zatory.
Z
Zbyszek
Czyszczenie kanalizacji to ich specjalność. W razie potrzeby wystarczy zadzwonić i nawet w nocy przyjadą!
A
Adam
Szybko, dokładnie i tanio. Instalacja kanalizacyjna działa już normalnie dzięki Rem Bud.
A
Andrzej
Całodobowe pogotowie techniczne Rem Bud to najlepsi fachowcy od usuwania awarii kanalizacji, instalacji elektrycznych i instalacji gazowych.
Ł
Łukasz
Nie tylko udrażniają rury, ale też je wymieniają. Skorzystałem z takiej możliwości w przypadku kanalizacji.
P
Paweł
Używają WUKO, więc są w stanie szybko przepłukać kanalizację. Polecam ich usługi.
K
kris1967
Solidna firma. Pomogli nawet w nocy, kiedy doszło do awarii kanalizacji!