Rem Bud Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji Marcin Wróbel

Udrażnianie kanalizacji za pomocą urządzenia WUKO

Usługi wodno-kanalizacyjne
ul. Bończyka 2, 44-110 Gliwice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Rem Bud Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji Marcin Wróbel
ul. Bończyka 2, 44-110 Gliwice śląskie
Telefon
Rem Bud Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji Marcin Wróbel

Informacje

Opis działalności firmy Rem Bud Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji Marcin Wróbel w Gliwice
Remonty, prace budowlane oraz pogotowie techniczne to podstawa działalności prowadzonej przez Rem-Bud. Firma, której siedziba znajduje się w Gliwicach działa głównie na terenie miasta i w jego okolicach. Jej właścicielem jest Marcin Wróbel.
Produkty i usługi
Instalacje wewnętrzne znajdują się w niemal każdym budynku. Od ich sprawności zależy komfort życia, a także możliwość prowadzenia ciągłej produkcji. Wszelkie awarie negatywnie wpływają na plan dnia, dlatego warto wiedzieć, gdzie szukać pomocy. Udziela jej Rem-Bud. Firma przez całą dobę, 365 dni w roku świadczy usługi pogotowia technicznego, w tym kanalizacyjnego. Zajmuje się udrażnianiem i czyszczeniem kanalizacji za pomocą urządzenia WUKO. Możliwe jest też tamowanie wycieków wody, wymienianie uszczelek i montowanie nowych zaworów. Ponadto firma sprawdza i naprawia instalacje wodociągowe, elektryczne i gazowe.

Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych pracowników i inwestuje w nowoczesnym sprzęt. Dzięki temu jest w stanie szybko i dokładnie usunąć każdą usterkę. Ponadto zajmuje się remontowaniem instalacji i ich budową. Wykonuje instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, gazowe i grzewcze w budynkach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Na ofertę Rem-Bud składają się także przeglądy, w tym:
-roczne przeglądy budowlane,
-pięcioletnie przeglądy budowlane,
-przeglądy gazowe z pomiarami,
-przeglądy elektryczne z pomiarami.

Serwis i przeglądy wykonywane są też w ramach obsługi technicznej budynków należących m.in. do wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Poza wymienionymi usługami możliwe jest naprawienie oświetlenia, odpowietrzenie instalacji centralnego ogrzewania, a także naprawienie drzwi.

Uzupełnieniem oferty są usługi w zakresie pielęgnacji terenów zielonych, w tym koszenia trawników oraz usuwania śniegu i sopli. Do tych ostatnich prac, a także w wielu innych sytuacjach firma używa podnośnika koszowego.

Dodatkowe informacje o ofercie Rem-Bud znajdują się na stronie internetowej. Z firmą można się skontaktować telefonicznie oraz e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Rem Bud Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji Marcin Wróbel z lokalizacji: Gliwice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Bytom, Chorzów, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Świętochłowice, tarnogórski, Zabrze

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń