Elżbieta Kopeć-Grabowska Kancelaria Radcy Prawnego

Radcy prawni
ul. Chorzowska 44b lok. 601, 44-100 Gliwice śląskie
(21 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Firma Elżbieta Kopeć-Grabowska Kancelaria Radcy Prawnego prowadzi działalność w branży Radcy prawni. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Gliwice w województwie śląskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Elżbieta Kopeć-Grabowska Kancelaria Radcy Prawnego poprzez email: biuro@kancelaria-kopec.pl lub telefon: 604 192... .
Z przedstawicielem firmy Elżbieta Kopeć-Grabowska Kancelaria Radcy Prawnego możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 44-100 Gliwice ul. Chorzowska 44b lok. 601,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Elżbieta Kopeć-Grabowska Kancelaria Radcy Prawnego.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(21 opinii) napisz opinię
K
M
Karol Matysik
Przeniosłem do Pani Mecenas przegraną sprawę w I instancji - dodam, że 3 dni przed upływem terminu do złożenia odwołania - nie wiem jak ta kobieta to zrobiła, ale odwołanie przeszło, a po ponownej opinii biegłego, ten sam sąd uwzględnił mój pozew w całości. Dodam, że sprawa dotyczyła odszkodowania za szkodę na moim pojeździe w Niemczech, więc łatwa nie była. Ze szkodami tylko do Pani Eli!
E
Ewelina
Polecam z całego serca Panią Mecenas. Zawsze przygotowana do sprawy, konkretna, rzetelna. Nie obiecuje "gruszek na wierzbie". Żałuję, że tak późno do niej trafiłam. Gorąco polecam.
Z
Zbigniew
Fachowa, rzetelna obsługa
Z
Zadowolony
Przede wszystkim Pani Mecenas, to normalny człowiek, nie wywyższa się i nie ocenia. Mówi jak jest i nie obiecuje gruszek na wierzbie. Ceny usług bardzo przystępne. Pani Mecenas prowadziła mi sprawy o odszkodowanie, zadoscuczynienie oraz sprawy o zapłatę z nieuczciwymi kontrahentami - ile powiedziała, tyle wygrała:-)
K
Krzysztof
Proces ciężki, długi i żmudny. Pani Mecenas jednak na każdym etapie sprawy informowała mnie o każdej czynności w sprawie, o każdym dokumencie, tłumacząc wszystko jak dziecku. Nie stosuje półśrodków. Sprawa wygrana mimo, że po otrzymaniu pozwu sam uwierzyłem, że jestem przegrany. Bardzo dziękuję!
B
Bogusław
Polecam
E
Eryka
Polecam! W KRS żadnych problemów.
K
Klient
Polecam 100%
K
Klient
Polecam w 100%
K
Karolina
Cudowna Pani Mecenas:-) podejrzewam, że negatywne opinie wystawiają wyłącznie osoby, które przegrały z Nią sprawę:-)
K
Kuba
Ego pani radcy przewyższa samego Ronaldo . Żenada
A
Angelika
Zwykła cwaniara
A
Angelika
Zwykła cwaniara
O
Ogaza
Świetne prowadzenie spraw, merytorycznie przygotowana Pani Radca. Pełne zaangażowanie w sprawę. Polecenia godny Pełnomocnik
W
O
Waldemar Ogaza
Bezkonkurencyjna, obiektywna i rozważna, posiadajaca obszerną wiedzę,w pełni zaangażowana Pani Radca.Pełnomocnik Godny polecenia!
R
Roman
Polecam Z czystym sumieniem!
B
Beata
wysoki poziom usług
W
Witek
tanio, sprawnie i skutecznie
M
I
A
Marek i Ania
Nikt nie ma tyle cierpliwości, co Pani Mecenas. Dziękujemy
S
Sylwia
Profesjonalne zajęcie się tematem, wygrana w sądzie. W zakresie odszkodowań, nie ma lepszej Kancelarii w Gliwicach.
W
Werka
Żenada
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.