Ekob-TBA Sp. z o.o.

Ekologiczne środki czystości

Ochrona środowiska
ul. Ciesielska 75, 44-151 Gliwice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ekob-TBA Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Ekob-TBA funkcjonuje na rynku nieustannie od 1999 roku. Siedziba działalności mieści się w Gliwicach, na terenie województwa śląskiego. Specjalnością zakładu jest ochrona środowiska.
Produkty i usługi
Ekob-TBA od wielu lat zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości biopreparatów, które znajdują idealne zastosowanie zarówno w różnych gałęziach gospodarki, jak i w gospodarstwach domowych. Tego rodzaju środki pozwalają na prowadzenie rozkładu zanieczyszczeń uciążliwych dla człowieka substancji w naturalnych procesach biologicznych, takich jak nitryfikacja, usuwanie cyjanków, czy fenoli bez użycia toksycznych chemikaliów. W ofercie znajdują się między innymi:

- preparaty do usuwania nieprzyjemnych zapachów,
- preparaty do bioremediacji,
- preparaty do szamba,
- preparaty do oczyszczalni komunalnych,
- preparaty do oczyszczalni przemysłowych,
- ekologiczne środki czystości do enzymatycznego oczyszczania powierzchni domowych i przemysłowych.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób oraz ugruntowanej pozycji na rynku. Interesanci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich produktów. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń