Domena Zarząd Nieruchomości Bożena Matuszewska

Zarządzanie nieruchomościami
ul. Damrota 7 lok. 2, 44-100 Gliwice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(4)

Informacje

Domena Zarząd Nieruchomości Bożena Matuszewska działa w branży Zarządzanie nieruchomościami. Siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim w miejscowości Gliwice.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Domena Zarząd Nieruchomości Bożena Matuszewska, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (32) 23...
Firma świadczy działalność pod adresem 44-100 Gliwice ul. Damrota 7 lok. 2,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Domena Zarząd Nieruchomości Bożena Matuszewska: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Domena Zarząd Nieruchomości Bożena Matuszewska, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Kaska
Domena zarządza blokiem, w którym mieszkam już jakieś 3-4 lata. Przez ten czas wiele zrobili np. ogrodzenie, pomalowanie bloku. Polecam!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.