Abraservice Polska Sp. z o.o.

Stal najwyższej jakości - dystrybucja oraz doradztwo techniczne.

Stal i wyroby stalowe
ul. Gaudiego 18, 44-109 Gliwice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 344 73 96
Adres korespondencyjny
ul. Gaudiego 18, 44-109 Gliwice śląskie

Informacje

Opis działalności
Firma Abraservice Polska zajmuję się dystrybucją stali trudnościeralnych oraz wysokowytrzymałych. Na polski rynku działamy już od 2011 roku.
Produkty i usługi
Nasza firma skupia się na obsłudze przedsiębiorstw pod względem stali trudnościeralnych i wysokowytrzymałościowych. Dostarczamy materiały w postaci arkuszy standardowych, ale oferujemy też możliwość arkuszy przeciętych na wymiar, zgodnie z zaleceniami klienta.

Proponujemy rozwiązania kompleksowe. Nie tylko dostarczamy wybrany materiał, ale oferujemy też analizę potrzeb klienta i pomoc przy wyborze materiały, który spełni wszystkie jego oczekiwania. Ponadto oferujemy także wsparcie przy eksploatacji.

Wśród naszych produktów należy wymienić:

- stal stopową,
- płyty stalowe,
- blachy stopowe,
- pręty walcowe,
- pręty płaskie.

Oferowana przez nas stal charakteryzuję się odpornością na korozje i umożliwia prace nawet w najtrudniejszych warunkach. Jest to materiał, który sprawdza się bez zarzutu w przemyśle hutniczym czy kopalnianym, a także może być wykorzystywany w elektrowniach, elektrociepłowniach czy do produkcji maszyn budowlanych lub rolniczych.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i staramy się budować długotrwałe, wzajemne relacje. Oferujemy szeroki wybór stali, a także doradztwo techniczne i profesjonalną obsługę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Bydgoszcz, Warszawa, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Świętochłowice, Zabrze, Gliwice, mikołowski, tarnogórski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń