Mały Artysta Firma Edukacyjno-Artystyczna Marta Dudka

MARTA DUDKA - pedagog, muzyk, skrzypek

Szkoły tańca
ul. Gwarków 26B/6, 44-122 Gliwice śląskie
poniedziałek Zamknięte
wtorek 16:30 - 17:15
środa 16:45 - 17:30
czwartek 16:45 - 17:30
piątek 16:45 - 17:30
sobota 11:00 - 12:30
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
798 075 171
biuro@malyartysta-gliwice.pl
798075171
Adres korespondencyjny
ul. Gwarków 26B/6, 44-122 Gliwice śląskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
"Mały Artysta" to prywatna placówka Edukacyjno-Artystyczna w Gliwicach, która oferuje zróżnicowane zajęcia dla dzieci w wieku od 1 do 10 lat. Program jaki proponujemy sprzyja rozwojowi dzieci na poziomie niemowlęcym do wczesnoszkolnego nauczania. Zajęcia mają charakter naukowo – artystyczny.
Produkty i usługi
Zajęcia dla dzieci z cyklu "Mały Artysta":

1. Zajęcia metodą Sensoplastyka® z elementami muzyki i rytmiki dla dzieci 1-3 lat z rodzicami lub opiekunami.

2.Eksperymenty i nauka języka niemieckiego w formie zabawy - Sobota 11:00-12:30 - Klub Sikorka ul. Czajki 3 Gliwice.

Wtorek 16:30-17:15 - Zajęcia dla maluszków w wieku 1-3 lat (z rodzicami lub opiekunami) - Gliwice - Sośnica

Środa 16:45-17:30 - Zajęcia dla maluszków w wieku 1-3 lat (z rodzicami lub opiekunami) - Centrum Edukacyjne im. Jana Św. Pawła II

Czwartek 16:45-17:30 - Zajęcia dla maluszków w wieku 1-3 lat (z rodzicami lub opiekunami) - Centrum Edukacyjne im. Św. Jana Pawła II

Piątek 16:45-17:30 - Zajęcia dla maluszków w wieku 1-3 lat (z rodzicami lub opiekunami) - Centrum Edukacyjne im. Św. Jana Pawła II

Sobota 11:00-12:30 - Eksperymenty i nauka języka niemieckiego w formie zabawy - Klub Sikorka ul. Czajki 3 Gliwice.

Podczas zajęć dla Maluszków, które trwają 45 minut, pierwsze 15 minut przeznaczone jest na zabawy muzyczne, rytmicznej, naukę piosenek, rymowanek oraz grę na wszelkiego rodzaju instrumentach. Po części muzycznej przechodzimy do części plastycznej jaką jest Sensoplasyka®, dzieci mają możliwość angażowania wszystkich zmysłów bawiąc się różnymi fakturami na specjalnie rozłożonej macie. W czasie zabawy w tle zawsze grają skrzypce z podkładem muzycznym, działa to na zmysł słuchu oraz pozwala na wyciszenie się i skupienie na zabawie. Zajęcia są zróżnicowane i bardzo interesujące, dostosowane do wieku dzieci.

Podczas zajęć „Eksperymenty i język niemiecki w formie zabawy” dzieci poznają podstawy chemii i fizyki, i w ciekawy sposób przygotowują rożnego rodzaju doświadczenia, eksperymenty, towarzyszy temu rozmowa w języku niemieckim. Kolejna część zajęć poświęcona jest rożnego rodzaju zabawom (muzyczne, rytmiczne, plastyczne...) mają one na celu w przyjemny sposób przyswoić język obcy przez dzieci. Nauka w formie zabawy najchętniej i najłatwiej przyswajalna jest dla odbiorców.
Marki i specjalizacje
**Oferujemy współpracę ze żłobkami i przedszkolami, prowadzimy rytmikę, muzykoterapię oraz wszystkie wybrane zajęcia z naszej oferty. Specjalną przygotowaną ofertę przygotowujemy dla zainteresowanej placówki.

**Zajmujemy się organizacją festynów, imprez integracyjnych dla firm oraz placówek edukacyjnych. Organizujemy urodziny i animacje dla dzieci.

**Zajmujemy się oprawą muzyczną ślubów i wesel - Zespół O'lala - Dj, Wodzirej i Skrzypce Ekeltryczne lub Skrzypce Klasyczne
Certyfikaty
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanej kadry, Marta Dudka to wysoce wykwalifikowany pedagog, muzyk, skrzypek. Posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi.Ukończyła studia pedagogiczne oraz kurs Sensoplastyka® a także Szkołę Muzyczną im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach w klasie skrzypiec. Aktualnie jest studentką Muzykoterapii na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Aga
najlepsza firma spędzenia wolnego czasu dla dzieci, edukacyjne gry i zabawy a wszystko to w przemiłej atmosferze