BEWIX Beata Wiechoczek

Drukowanie wielkoformatowe

Druk plakatów wielkoformatowych
ul. Hutnicza 9, 44-100 Gliwice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
609 358 575
Adres korespondencyjny
ul. Hutnicza 9, 44-100 Gliwice śląskie

Informacje

Opis działalności
Firma Bewix działająca od 1995 roku prowadzona jest przez Beatę Wiechoczek. Siedziba naszej drukarni zlokalizowana jest w Gliwicach, na terenie województwa śląskiego.
Produkty i usługi
Jesteśmy profesjonalnym zakładem poligraficznym. Naszą specjalnością jest druk offsetowy, który wykonujemy na małych i dużych formatach. Przez lata działalności na rynku zyskaliśmy renomę solidnej firmy, której warto zaufać. Podejmujemy się wykonawstwa druków wielkoformatowych i nie tylko.

Oferta naszej drukarni to między innymi:

- obsługa dokumentacji budowy,
- drukowanie ulotek i wizytówek,
- oprawa prac dyplomowych,
- bindowanie,
- laminowanie.

Co więcej, wykonujemy również bardzo dobrej jakość nadruki na kubkach, koszulkach i materiałach reklamowych. Nasza wykwalifikowana kadra oferuje również swoja pomoc przy serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym urządzeń biurowych. Naprawiamy kserokopiarki, drukarki, a także komputery.

Naszym atutem jest prowadzenie sprzedaży drukarek i kserokopiarek. Pomagamy dobrać odpowiednie wyposażenie biur. Urządzenia biurowe takie jak drukarki, kserokopiarki, skanery i faksy są niezbędne i często usprawniają wiele prac. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami, jak i klientami indywidualnymi. Oferujemy możliwość wysyłki zlecenia na maila i odbioru gotowego materiału.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Bewix w Gliwicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, dolnośląskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń