Usługi Transportowe Katarzyna Lemańska - Posłuszny

Wynajem busów i autokarów

Przewozy autokarowe
ul. Kozielska 188, 44-100 Gliwice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
508 699 971
Usługi Transportowe Katarzyna Lemańska - Posłuszny

Informacje

Opis działalności
Firma transportowa zarządzana przez Katarzynę Lemańską-Posłuszny zajmuje się świadczeniem usług transportowych na terenie całego kraju. Jej siedziba znajduje się w Gliwicach. Przedsiębiorstwo prowadzi działalność od 2003 roku. Przyjmuje zlecenia od osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji.
Produkty i usługi
Firma Katarzyny Lemańskiej-Posłuszny oferuje transport osób na terenie całego kraju. Wynajmuje swoje pojazdy w atrakcyjnych cenach na krótszy i dłuższy czas. Jest to wygodna i bezpieczna opcja dla osób, które potrzebują szybkiego i solidnego transportu. Autokary i busy wyposażone są w wygodne siedzenia, klimatyzację, a także telewizory i odtwarzacze DVD, dzięki czemu nawet najdłuższe podróże mijają szybko i w komfortowych warunkach.

W zakres usług proponowanych przez firmę Katarzyny Lemańskiej-Posłuszny wchodzą:
- przewozy wycieczek szkolnych,
- turystyczne przewozy autokarowe,
- przewozy osób na lotniska,
- przewozy osób niepełnosprawnych.

Ponadto firma obsługuje pielgrzymki, wyjazdy służbowe i integracyjne, a także imprezy okolicznościowe, np. wesela i wieczory panieńskie oraz kawalerskie.

Przedsiębiorstwo dysponuje taborem w pełni sprawnych i wyposażonych autokarów i busów, którymi można przewozić od 17 do nawet 60 pasażerów. Firma zapewnia terminowy przejazd oraz bezproblemową podróż pod wskazany adres. Kierowcy charakteryzują się solidnością i wysoką kulturą osobistą.

Więcej informacji o ofercie firmy Katarzyny Lemańskiej-Posłuszny można uzyskać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

busy,