Wojciech Bujak Agencja Reklamowo-Usługowa Flesz

Agencje i doradztwo reklamowe
ul. Mechaników 10, 44-109 Gliwice śląskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
502 341 899
Adres korespondencyjny
ul. Mechaników 10, 44-109 Gliwice śląskie

Informacje

Opis działalności
W dzisiejszych czasach wszystko opiera się na reklamie. Każdy produkt, usługa, aby przyciągnął uwagę i zdobył liczne grono zadowolonych odbiorców, musi być odpowiednio wypromowany. Niezwykle ważne jest, aby reklama przyciągała i budziła zainteresowanie.
Produkty i usługi
Agencja Reklamowo-usługowa Flesz świadczy wysokiej jakości usługi dotyczące reklamy wizualnej. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Tworzymy zespół doświadczonych specjalistów, dzięki czemu nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zajmujemy się produkcją i montażem konstrukcji stalowych lekkich, ciężkich oraz wielkogabarytowych według indywidualnych projektów. Nasze usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze projekty wyróżniały się wysoką estetyką wykonania i trwałością. Każde zlecenie wykonujemy z dużą dbałością o szczegóły.

Projektujemy:

logotypy,
identyfikację wizualną,
materiały reklamowe,
kasetony świetlne,
reklamy na pojazdach,
reklamy wolnostojące,
tablice,
szyldy reklamowe,
konstrukcje.

Ponadto zajmujemy się produkcją podświetlanych kasetonów, oznakowania dróg, banerów, wydruków wielkoformatowych, reklam wielkoformatowych. Jesteśmy w stanie wydrukować każdy produkt reklamowy. Drukujemy na różnych materiałach, w każdym formacie i w dowolnej ilości. Wykonujemy również wysokiej jakości tablice wolnostojące, kasetony, litery blokowe oraz szyldy reklamowe. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego wykazujemy się terminowością w realizacji zleceń. Jesteśmy uczciwi i rzetelni. Zawsze służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Zadowolony klient to dla nas najlepsza rekomendacja.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Agencji Reklamowo-usługowej Flesz. Warto nam zaufać.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
E
ewald
2018-06-20 11:27:58
Solidna firma