Wojciech Bujak Agencja Reklamowo-Usługowa Flesz

Agencje i doradztwo reklamowe
ul. Mechaników 10, 44-109 Gliwice śląskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
502 341 899
Adres korespondencyjny
ul. Mechaników 10, 44-109 Gliwice śląskie

Informacje

Opis działalności
W dzisiejszych czasach wszystko opiera się na reklamie. Każdy produkt, usługa, aby przyciągnął uwagę i zdobył liczne grono zadowolonych odbiorców, musi być odpowiednio wypromowany. Niezwykle ważne jest, aby reklama przyciągała i budziła zainteresowanie.
Produkty i usługi
Agencja Reklamowo-usługowa Flesz świadczy wysokiej jakości usługi dotyczące reklamy wizualnej. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Tworzymy zespół doświadczonych specjalistów, dzięki czemu nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zajmujemy się produkcją i montażem konstrukcji stalowych lekkich, ciężkich oraz wielkogabarytowych według indywidualnych projektów. Nasze usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze projekty wyróżniały się wysoką estetyką wykonania i trwałością. Każde zlecenie wykonujemy z dużą dbałością o szczegóły.

Projektujemy:

logotypy,
identyfikację wizualną,
materiały reklamowe,
kasetony świetlne,
reklamy na pojazdach,
reklamy wolnostojące,
tablice,
szyldy reklamowe,
konstrukcje.
Wykonujemy nadruki na koszulkach

Ponadto zajmujemy się produkcją podświetlanych kasetonów, oznakowania dróg, banerów, wydruków wielkoformatowych, reklam wielkoformatowych. Jesteśmy w stanie wydrukować każdy produkt reklamowy. Drukujemy na różnych materiałach, w każdym formacie i w dowolnej ilości. Wykonujemy również wysokiej jakości tablice wolnostojące, kasetony, litery blokowe oraz szyldy reklamowe. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego wykazujemy się terminowością w realizacji zleceń. Jesteśmy uczciwi i rzetelni. Zawsze służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Zadowolony klient to dla nas najlepsza rekomendacja.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Agencji Reklamowo-usługowej Flesz. Warto nam zaufać.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
E
ewald
Solidna firma