Granmar Gliwice Tomasz Gwizdała

Z kamienia robimy praktycznie wszystko!

Marmur, granit i kamień naturalny
ul. Metalowców 6, 44-109 Gliwice śląskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Granmar Gliwice Tomasz Gwizdała

Informacje

Opis działalności
W Granmar zajmujemy się świadczeniem szerokiego zakresu usług kamieniarskich już od 1987 roku. Używamy takich surowców jak na przykład marmur, granit, czy też piaskowiec. Wykonujemy meble, blaty, schody, a także elewacje budynków. Nasz zakład mieści się w Gliwicach, a założycielem jest Tomasz Gwizdała. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Granmar działamy prężnie w sektorze kamieniarskim już od 1987 roku. Dzięki wielu dekadom doskonalenia swoich umiejętności nie ma takiej rzeczy, której nie potrafilibyśmy wykonać z kamienia. Długi staż pracy w zawodzie pozwolił nam również na systematyczne poznawanie i doskonalenie nowych technik i umiejętności, co przekłada się na bardzo bogatą ofertę. Przez lata działalności nabywaliśmy nowe maszyny i urządzenia, aby nadążyć za zapotrzebowaniami rynkowymi. Wraz z naszymi umiejętnościami są one gwarancją terminowo i dokładnie przeprowadzonych prac - wybierając nasze usługi, klienci mają pewność, że otrzymają produkty końcowe najwyższej jakości.

Wykonujemy elementy z takich surowców jak granit, marmur, piaskowiec, czy też konglomerat kwarcowy. Są to między innymi:

- blaty kuchenne,
- blaty łazienkowe,
- schody wewnętrzne,
- schody zewnętrzne,
- okładziny kominków,
- posadzki.

Posadzkarstwo było naszą początkową specjalnością, a przez lata działalności poszerzyliśmy swoją ofertę o powyższe elementy.

Używane przez nas kamienie importujemy ze wszystkich zakątków świata. Przeobrazimy Państw pomieszczenia i nie tylko nie do poznania. Kamienie są znakomitym, trwałym i pięknym wyborem na materiał wykończeniowy - a z naszymi umiejętnościami wchodzą one na jeszcze wyższy poziom.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do wszelkiego rodzaju instytucji, organizacji i przedsiębiorstw, jak również do klientów indywidualnych. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej po więcej szczegółów na temat oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gliwicki, Katowice, lubliniecki, mikołowski, rybnicki, tarnogórski, Zabrze

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe