GRANMAR Usługi Kamieniarskie

Z kamienia robimy praktycznie wszystko!

Marmur, granit i kamień naturalny
Metalowców 6, 44-109 Gliwice śląskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 234 50 25
Adres korespondencyjny
Metalowców 6, 44-109 Gliwice śląskie

Informacje

O nas
Firma Granmar prowadzi swoją działalność od 1987 roku. To, w czym się specjalizujemy, to wszelkie prace związane z branżą kamieniarską. Posadzkarstwo było początkową specjalizacją firmy Granmar. Do tego wykonywaliśmy także prace związane z kamieniem naturalnym. W miarę tego jak firma rozrastała się poszerzaliśmy jej działalność. Dzięki temu nasi klienci mają teraz dostęp do szerokiego zakresu naszych usług.

Kamieniarstwo nie ma teraz przed nami praktycznie żadnych tajemnic. Granmar ciągle rozszerza swoje usługi o nowe zlecenia. To sprawiło, że posiadamy już kilkunastoletnie doświadczenie w produkowaniu elementów wykończeniowych na bazie wielu surowców. Z jakich surowców powstają tworzone przez nas elementy? Z granitu, marmuru, trawertynu, aglomarmuru oraz konglomeratów kwarcowych.

Po zdobyciu kilkunastoletniego doświadczenia, realizując usługi kamieniarskie, możemy śmiało powiedzieć, że spod ręki naszych fachowców najczęściej wychodzą takie elementy jak: posadzki, meble, blaty czy schody. Kamień stał się w naszym ręku materiałem, dzięki któremu przeobrażamy pomieszczenia naszych klientów. Kamień dzięki nam staje się świetnym materiałem wykończeniowym.

Kamień naturalny tak samo jak inne surowce, z którymi pracujemy sprawiają, że wnętrza mieszkań naszych klientów znacząco się odmieniają. W zależności od tego, w jakim kierunku chcesz odmienić swoje pomieszczenia, my dobierzemy po konsultacji z Tobą odpowiednie surowce.

Firma Granmar to bezpośredni importer płyt kamiennych z różnych zakątków świata.
Opis działalności
Firma Granmar to specjalista od usług kamieniarskich. Pracujemy z takimi surowcami jak: granit, marmur czy piaskowiec. Robimy posadzki, meble, schody, blaty czy elewacje budynków.
Produkty i usługi
Firma Granmar wykonuje dla swoich klientów z kruszców takich jak:

- granit,
- marmur,
- piaskowiec.

Wykończenia takich elementów wnętrza mieszkania jak:

- blaty kuchenne,
- blaty łazienkowe,
- schody wewnętrzne,
- schody zewnętrzne,
- okładziny kominków,
- posadzki.

Zaufaj nam, bo wiemy jak stylowo zmieniać wnętrza. Skontaktuj się z nami jak najszybciej.

kamień naturalny, schody marmurowe, schody granitowe, blaty granitowe, blaty marmurowe, blaty łazienkowe, konglomerat,parapety kamienne, posadzki kamienne, posadzki z kamienia, parapety z kamienia, marmur, granit, trawertyn, usługi kamieniarskie, kamieniarstwo, schody z kamienia, kominki kamienne, kominki z kamienia, aglomarmur, kamienne elewacje, schody z trawertynu, blaty z trawertynu, elewacje kamienne na kotwach, elewacje granitowe na kotwach, elewacje z piaskowca na kotwach, kamieniarstwo budowlane, schody z piaskowca, posadzki z piaskowca, posadzki granitowe, posadzki marmurowe, kominki z piaskowca
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń