Instalator Tomasz Maciejowski

Montaż oraz serwis urządzeń gazowych.

Usługi gazownicze
ul. Na Zbiegu 17, 44-102 Gliwice śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
601 299 654
Adres korespondencyjny
ul. Na Zbiegu 17, 44-102 Gliwice śląskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Instalator znajduje się w Gliwicach, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w montażu urządzeń gazowych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2006 roku, od początku oferując wysokiej jakości produkty. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Tomasz Maciejowski.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Instalator jest wykonywanie instalacji. Możemy Państwu zaproponować instalacje C.O., w tym ogrzewanie podłogowe i grzejnikowe, kotłownie gazowe i węglowe. Podejmiemy się również wykonania instalacji gazowych i wodno-kanalizacyjnych.

Nasza oferta to także:
– montaż kotłów i piecyków gazowych,
– montaż kuchenek gazowych,
– montaż kolektorów słonecznych,
– sprzedaż produktów i części zamiennych,
– wykonywanie projektów instalacji gazowych.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy serwisowanie urządzeń firm Termet, Vaillant, Euro-Term oraz Saunier Duval. Jesteśmy także w stanie wykonać próby szczelności instalacji. Uzupełnienie naszej oferty stanowi wykonanie uruchomienia zerowego urządzeń gazowych.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Instalator.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Kajetan
Już od wielu lat wiem, że to firma, która po prostu zna się na tej robocie. Dwa razy serwisowali mi piec gazowy, zakładali też hydraulikę. Pod każdym względem profesjonaliści.