MAN-BUD

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Okrzei 27 lok. 5, 44-100 Gliwice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
503 703 799
Adres korespondencyjny
ul. Okrzei 27 lok. 5, 44-100 Gliwice śląskie

Informacje

Opis działalności
Remonty, wykańczanie wnętrz, elewacje
Produkty i usługi
Man-Bud Mariana Majchrzaka to firma, która oferuje profesjonalną realizację zleceń z zakresu budownictwa i remontów.

Zajmujemy się budowaniem domów od podstaw, a realizacje zawsze są wykonywane zgodnie z projektem. Specjalizujemy się w malowaniu, układaniu płytek i paneli podłogowych oraz stawianiu fundamentów. Podejmujemy się także mniejszych zleceń związanych z remontem wybranego pomieszczenia, zmianą koloru ścian czy zakładaniem regipsów. Oferta obejmuje również prace elewacyjne.

W pracy wykorzystujemy materiały pochodzące od renomowanych producentów, które gwarantują rzetelne wykonanie poszczególnych zleceń. W przypadku tynkowania zewnętrznego ważne jest, aby budynek był odpowiednio chroniony przed czynnikami atmosferycznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Decydując się na współpracę z Man-Bud mają Państwo pewność, że ściany będą wytrzymałe.

Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych specjalistów, którzy profesjonalnie podchodzą do każdego zlecenia. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów. Powierzone prace realizujemy rzetelnie i w ustalonym terminie.

Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, ale jesteśmy również gotowi na dłuższą współpracę i podjęcie się większych zleceń dla przedsiębiorstw oraz różnych instytucji. Naszym priorytetem jest spełnieniePaństwa potrzeb, dlatego cały czas poszerzamy swoją wiedzę i jesteśmy na bieżąco z nowymi rozwiązaniami, które stopniowo wdrażamy do oferty. Chętnie doradzimy wybór odpowiedniej kolorystyki oraz produktów dostosowanych do potrzeb i budżetu.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia siedziby firmy przy ulicy Okrzei w Gliwicach. Profesjonalne usługi świadczymy między innymi na terenie Żor, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Żywca, Zabrza i Rybnika.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń