Emjul Patrycja Sobala-Qasem

Kompleksowe usługi wykończeniowe

ul. Przyszłości 42/1, 44-119 Gliwice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Emjul Patrycja Sobala-Qasem

Informacje

Opis działalności
Siedziba Emjul znajduje się w Gliwicach. Firma, której właścicielką jest Patrycja Sobala-Qasem działa w dwóch branżach. Pierwszą z nich jest sprzątanie, a drugą usługi wykończeniowe. Usługi wykonywane są na rzecz osób fizycznych, a także na rzecz podmiotów gospodarczych. Firma zapewnia atrakcyjne ceny.
Produkty i usługi
Odnawianie wnętrz albo wykańczanie pomieszczeń to zadanie, które najlepiej powierzyć doświadczonej firmie Emjul. Pracownicy przedsiębiorstwa mają do swojej dyspozycji specjalistyczny sprzęt i najlepsze jakościowo materiały, dzięki czemu efekty prac utrzymują się przez długi czas. Emjul między innymi maluje ściany i sufity oraz tapetuje. Wykonuje też gładzie i stawia ścianki działowe. Pomieszczenia dzielone są za pomocą płyt kartonowo-gipsowych.

Po pracach remontowych firma Emjul może dokładnie posprzątać. Zajmuje się też sprzątaniem codziennym wnętrz. Sprząta domy, mieszkania, biura, magazyny i sklepy mało i wielkopowierzchniowe. Może też oczyścić lokale usługowe i inne obiekty.

Lista usług sprzątających wykonywanych przez firmę obejmuje:
-mycie okien,
-mycie wysoko położonych okien,
-czyszczenie podłóg,
-polimeryzowanie podłóg,
-polerowanie podłóg,
-pranie dywanów,
-pranie wykładzin.

Firma zajmuje się też odśnieżaniem.

Po dodatkowe informacje związane z usługami remontowymi i sprzątaniem wykonywanymi przez Emjul najlepiej zadzwonić albo napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, dolnośląskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe