Emjul Patrycja Sobala-Qasem

Sprzątanie wnętrz mieszkalnych, biurowych i usługowych

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Przyszłości 42/1, 44-119 Gliwice śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Emjul Patrycja Sobala-Qasem

Informacje

Opis działalności
Emjul to firma, której siedziba znajduje się w Gliwicach. Specjalizuje się w usługach sprzątających, które oferuje zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym. Może pracować w ramach stałego kontraktu, jak i wykonywać jednorazowe zlecenia czyszczące. Firma należy do Patrycji Sobali-Qasem.
Produkty i usługi
Szybkie, dokładne i przede wszystkim tanie sprzątanie? Takie usługi oferuje firma Emjul. Klientom oferuje dotrzymywanie terminów i korzystanie z najlepszych jakościowo środków czyszczących, dzięki czemu usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Oferta przygotowana przez Emjul obejmuje czyszczenie biur, domów, mieszkań, a także lokali usługowych, sklepów wielkopowierzchniowych oraz magazynów i terminali lotniskowych. W ramach usług sprzątających firma zajmuje się takimi pracami jak:
-mycie okien,
-mycie podłóg,
-polerowanie podłóg,
-impregnacja podłóg,
-ścieranie kurzu,
-pranie dywanów,
-pranie wykładzin.

Firma myje także wysoko położone okna. Sprząta również po pracach remontowych i budowlanych.

Dodatkowo zajmuje się remontami i wykończeniami w różnych obiektach. Maluje ściany i sufity, tapetuje oraz kładzie gładzie. Ponadto stawia ścianki działowe z płyt kartonowo-gipsowych.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o działalności prowadzonej przez firmę Emjul. Po więcej warto zadzwonić albo napisać e-maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, dolnośląskie, śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
S
Sebastian
Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez firmę Emjul. Koszt sprzątania, jakie wykonują, nie jest wysoki, a przykładają się do pracy. Ja mam z nimi podpisaną umowę na regularne sprzątanie biura. Dbają o ścieranie kurzy, mycie podłóg i okien i opróżnianie śmietników. Używają skutecznych środków czyszczących i to widać, bo wszędzie jest czysto.

Słowa kluczowe