Andrzej Burczy Skup złomu, metali kolorowych i wiórów

Skup surowców wtórnych

Złom i surowce wtórne
ul. Pszczyńska 122, 44-100 Gliwice śląskie
Poniedziałek 07:00 - 16:00
Wtorek 07:00 - 16:00
Środa 07:00 - 16:00
Czwartek 07:00 - 16:00
Piątek 07:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
601083020
gliw-met@go2.pl
323313686
Andrzej Burczy Skup złomu, metali kolorowych i wiórów

Informacje

O nas

Opis działalności
Skup złomu, którego właścicielem jest Andrzej Burczy, znajduje się w Gliwicach. Działalność istnieje od 1989 roku. Zajmujemy się skupem detalicznym i hurtowym złomu oraz surowców wtórnych. Działamy w obrębie rynku gliwickiego i śląskiego. Dysponujemy pokaźnym taborem transportowym, przystosowanym specjalnie do przewozu złomu.
Produkty i usługi
Przez wiele lat pracy w branży bardzo dobrze poznaliśmy rynek i wymagania Klienta. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalne usługi. Wieloletnia praktyka wzbogaciła nas o ogrom wiedzy, którą wykorzystujemy codziennie.

Posiadamy liczne grono stałych Klientów, którzy nam zaufali. Cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród lokalnej społeczności. Jesteśmy cenioną firmą ze względu na atrakcyjne ceny oraz rzetelność. Zawsze punktualnie pojawiamy się na umówionych spotkaniach po odbiór surowców.
Wśród Klientów korzystających z naszych usług wyróżniamy:
-osoby prywatne
-zakłady
-firmy
-podmioty gospodarcze
-spółdzielnie mieszkaniowe
-zakłady rolnicze

Oferujmy skup złomu oraz surowców wtórnych. Jesteśmy w stanie odebrać każdą ilość złomu własnym transportem, od 9m3 do 30m3.

Surowce wtórne to odpady, to odpady, które po obróbce mogą być ponownie wykorzystane. Sprzedając je, nie tylko oszczędzamy pieniądze, ale również wspieramy środowisko. Oferujemy naszym Klientom bardzo korzystne ceny skupu. Posiadamy precyzyjne wagi do ważenia odpadów.
Skupujemy metale żelazne i nieżelazne. Przy większych ilościach jesteśmy otwarci na negocjacje. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta.

Skupujemy następujące rodzaje materiałów:

-żeliwo, staliwo, stal
-wióra stalowe, wióra żeliwne
-konstrukcje stalowe, rury
-złom stali stopowych (nierdzewka)
-aluminium, puszki aluminiowe, brąz
-miedź, mosiądz
-ołów. cynk
-znal, wolfram


Przyjmujemy makulaturę, w tym kartony, gazety oraz książki bez twardych opraw. Ponadto skupujemy także złom akumulatorowy (akumulatory ołowiowe).


Zapraszamy do skorzystania z usług, jakie Skup Złomu z Gliwic. Ponadto zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe