Podłogi Drzwi Gross Grzegorz Wyleżuch

Drewniane podłogi i drzwi

Panele i podłogi
ul. Pszczyńska 192, 44-100 Gliwice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 330 00 33
Może cię zainteresować
Podłogi Drzwi Gross Grzegorz Wyleżuch

Informacje

Opis działalności
Firma Gross słynie z produktów najwyższej jakości. Działalność jest na rynku już od 16 lat i cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Właścicielem jest Grzegorz Wyleżuch, a siedziba firmy mieści się w Gliwicach, w województwie śląskim.
Produkty i usługi
Firma Gross oraz centrala RuckZuck tworzy zespół szybko rozwijających się przedsiębiorców. Do ich sieci może przystąpić każdy, niezależnie od doświadczenia w branży.

Gross posiada w swojej ofercie szeroki wybór produktów do wykończeń wnętrz. Jest to salon posiadający najlepsze wyposażenie na terenie całej aglomeracji śląskiej. Salon Gross ma w swojej ofercie:
- sprzedaż drzwi
- sprzedaż podłóg
- sprzedaż mebli do kuchni
- montaż drzwi i podłóg
- transport zakupionych produktów

W ich ofercie można zaleźć produkty najwyższej jakości producentów takich jak Classen, Jawor, Barlinek, PORTA oraz BALTERIO. Firma nieustanie dba o aktualizowanie oferty sprzedażowej, aby była ona cały czas atrakcyjna i konkurencyjna dla Państwa. Klienci są traktowani w miły sposób, a wykwalifikowana kadra służy radą w razie ewentualnych pytań.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy i fachowego doradztwa w kwestii doboru drzwi lub podłóg to zapraszamy do kontaktu z firmą Gross.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, opolskie, dolnośląskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń