"VAN" Pasty BHP Producent

Środki do mycia rąk oraz produkty myjące i czyszczące.

Artykuły i sprzęt BHP
ul. Pszczyńska 370, 44-100 Gliwice śląskie
Poniedziałek 06:30 - 14:30
Wtorek 06:30 - 14:30
Środa 06:30 - 14:30
Czwartek 06:30 - 14:30
Piątek 06:30 - 14:30
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 235 74 10
604584213
van@pro.onet.pl
"VAN" Pasty BHP Producent

Informacje

O nas
Jesteśmy polską rodzinną firmą o długoletniej tradycji, a wartości przyświecające nam od 1982 r. po dzień dzisiejszy są dla nas najważniejszym priorytetem. Nazwa i graficzne logo firmy "VAN" związane jest odmianą tureckiego kota VAN mieszkającego we wschodniej Turcji przy granicy z Irakiem i Iranem. VAN-y są spokojne i inteligentne, a wyróżnia je dodatkowo całkiem osobliwa dla kociego gatunku słabość do kąpieli i pływania. Inną cechą szczególną są oczy - jedno żółte a drugie niebieskie. Tak, więc nazwa ta nie została wybrana w sposób przypadkowy. Każdy wie, że kot kojarzy się z czystością. Ideą przyświecającą przy tworzeniu i rozwoju naszej firmy jest produkcja wyjątkowych produktów, które ułatwią utrzymanie higieny i czystości zarówno w domu jak i w zakładach pracy. Misję tą wypełniamy już ponad 33 lat rozszerzając asortyment wyrobów, jak również sieć dystrybucji zarówno na rynek krajowy jak i zagraniczny. Dostarczamy produkty na teren Republiki Czeskiej, Słowacji, Litwy, Estonii, Rumunii i Węgier. Każdy z naszych wyrobów posiada stosowne atesty, dzięki czemu gwarantujemy bezpieczeństwo i skuteczność ich stosowania. Wdrażane do produkcji coraz to nowsze i ulepszone technologie, sprawiają, że nasza firma staje się coraz bardziej cenioną w branży środków utrzymania czystości.

Misja i cele, czyli, do czego dążymy.
Głównym celem od początku istnienia firmy jest:
- zapewnienie zróżnicowanego asortymentu środków do mycia, pielęgnacji, ochrony rąk, jak również wyrobów chemicznych ułatwiających utrzymanie czystości w domach i zakładach pracy naszych klientów.
- odpowiedzialność za zdrowie klienta i ochronę środowiska.
Ponadto wartości, którymi się kierujemy w naszej działalności to:
- innowacyjność i otwartość na zmiany zgodnie z sugestiami klientów.
- budowanie partnerskiej współpracy z klientami, kontrahentami oraz pracownikami
W codziennym życiu kierujemy się zasadą:

Nasz klient i jego potrzeby są dla nas najważniejsze.

Artykuły BHP, BHP, producent środków czystości.
Opis działalności
Każdy z naszych wyrobów posiada stosowne atesty, dzięki czemu gwarantujemybezpieczeństwo i skuteczność ich stosowania. Wdrażane do produkcji coraz to nowsze i ulepszone technologie, sprawiają, że nasza firma staje się coraz bardziej cenioną w branży środków utrzymania czystości. Artykuły BHP, BHP, producent środków czystości, środki czystości, chemia, środki do mycia, pasta BHP.
Produkty i usługi
Firma "VAN" istnieje od 1982 roku. Specjalizuje się w produkcji i dystrybucji na rynek krajowy oraz Republiki Słowacji, Czech, Węgier oraz Litwy środków do mycia rąk oraz produktów myjących i czyszczących. Wszystkie środki chemiczne posiadają atest PZH, a wieloletnie doświadczenie w produkcji gwarantuje wysoką jakość i skuteczność oferowanych wyrobów.
Jesteśmy producentem cieszącego się dobrą renomą mydła w płynie.

Mydło w płynie dla mechaników samochodowych zawiera glicerynę, naftę kosmetyczną dzięki czemu jest delikatne dla skóry. Usuwa smary, oleje, woski itp.
MYDŁO W PŁYNIE GLICERYNOWE
Nawilżające glicerynowe mydło w płynie do mycia całego ciała. Delikatne dla skóry, nie wysusza jej i nadaje jej aksamitną gładkość. Odpowiednie do każdego rodzaju skóry. Dostępne w 7 zapachach. Przebadane dermatologicznie. Posiada atest PZH.
Oferujemy również mydło toaletowe VOUX
PASTA BHP MYDLANO-PIASKOWA "SOLVIK"
Łagodna cytrynowa pasta ze ścierniwem do mycia silnie zabrudzonych dłoni. Zawiera substancje nawilżające, nie niszczy skóry dłoni, nie powoduje podrażnień. Przeznaczona do stosowania w kopalniach, warsztatach samochodowych. Posiada atest PZH.
PASTA BHP MYDLANA "SOLVIK"
Łagodna pasta do mycia lekko zabrudzonych dłoni. Szczególnie polecana do stosowania w przemyśle chemicznym, farbiarskim, włókienniczym. Nie niszczy skóry dłoni i nie powoduje podrażnień. Pasta ekologiczna. Nie zatyka przewodów odpływowych.
PASTA BHP MYDLANO - DETERGENTOWA "SOLVIK"
Łagodna cytrynowa pasta do mycia średnio zabrudzonych dłoni. Dokładnie i szybko usuwa zanieczyszczenia takie jak np.: barwniki syntetyczne i organiczne. Nie niszczy skóry dłoni i nie powoduje podrażnień. Nie zatyka przewodów ściekowych.

Mleczko do czyszczenia, proszek do czyszczenia, Pasty BHP, Solvik, VAN Solvik, chemia dla pralni śląskie, płyn do podłóg, żel do mycia rąk, szampon samochodowy.
artykuły BHP. BHP, producent środków czystości, chemia, środki do mycia, środki czystości, pasat BHP, solvik, VAN, chemia przemysłowa
Marki i specjalizacje
- Pasty BHP
- Mydła
- Płyny
- Środki do szorowania
- Środki do mycia ciała
- Środki ochronne i pielęgnacyjne
- Środki do mycia naczyń
- Środki do prania
- Środki do podłóg, wykładzin, dywanów
- Środki do czyszczenia i szorowania
- Środki do WC
- Środki przemysłowe
pasta bhp, pasty bhp, solvik, vansolvik, pasta mydlana, pasta bhp mydlana, pasta detergentowa, pasta bhp detergentowa, pasta mydlano detergentowa, pasta bhp mydlano-detergentowa, pasta z trocinami, box, box puch,mydło w płynie
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
K
katowice klient
Polecam! Świetna cena, dobre produkty od lat.
K
klientka
Wysokiej jakości środki czystości w przystępnej cenie, polecam!
K
klient
bardzo duży wybór, super ceny!!!