Lukhol Łukasz Niedzielski

Pomoc drogowa
ul. Rogozińskiego 65 lok. D, 44-105 Gliwice śląskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Telefon
510 233 439
Adres korespondencyjny
ul. Rogozińskiego 65 lok. D, 44-105 Gliwice śląskie

Informacje

Siedzibą Lukhol Łukasz Niedzielski jest Gliwice w województwie śląskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Pomoc drogowa.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 510 233 439
Z przedstawicielem firmy Lukhol Łukasz Niedzielski możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 44-105 Gliwice ul. Rogozińskiego 65 lok. D,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Lukhol Łukasz Niedzielski. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
S
Szturman
Miałem dzisiejszego wieczoru wątpliwą przyjemność korzystania z usług firmy LUKHOL. Właściciel podczas pierwszej rozmowy telefonicznej na pytanie o koszt transportu pojazdu podał określoną kwotę, na którą przystałem. Chciałbym przy okazji nadmienić, że jestem osobą prywatną. Po zabraniu samochodu przez lawetę i podczas kolejnej rozmowy właściciel podniósł cenę transportu oraz poinformował mnie, że jest to cena netto, a różnicę między ceną brutto i netto muszę pokryć z własnej kieszeni. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej firmy.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.