Spaw-Weld P. Senger, M. Biały s.c. Spawanie Konstrukcji

Usługi s´lusarsko-spawalnicze

Usługi spawania i zgrzewania
ul. Rybnicka 15, 44-100 Gliwice śląskie
(3 opinie) napisz opinię
Spaw-Weld P. Senger, M. Biały s.c. Spawanie Konstrukcji
ul. Rybnicka 15, 44-100 Gliwice śląskie
Telefon
Spaw-Weld P. Senger, M. Biały s.c. Spawanie Konstrukcji

Informacje

Opis działalności firmy Spaw-Weld P. Senger, M. Biały s.c. Spawanie Konstrukcji w Gliwice
Spaw-Weld to firma zajmująca się spawalnictwem. Siedziba znajduje się w Gliwicach, w województwie śląskim, właścicielem jest P. Senger i M. Biały. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo działa w branży usług s´lusarsko-spawalniczych. Zajmuje się głównie tworzeniem konstrukcji stalowych na zamówienie, może stworzyć przedmioty o dowolnym rozmiarze. Zapewnia Klientom wysoki poziom usług, profesjonalne i solidne wykonanie konstrukcji oraz atrakcyjne ceny.

Firma obsługuje Klientów prywatnych oraz firmy i instytucje, realizując nawet najbardziej wyszukane zamówienia na konstrukcje ze stali. W ofercie jest m.in.:
- spawanie stolików,
- spawanie krzeseł,
- spawanie konstrukcji ze stali.

Spaw-Weld produkuje np. stylowe stoliki z blatem drewnianym lub szklanym, idealne jako stoliki kawowe do salonu, czy też wnętrz restauracji i kawiarni.

W przedsiębiorstwie zatrudnieni są wykwalifikowani, doświadczeni spawacze z uprawnieniami do spawania w szerokim zakresie materiałów. Pracują z ogromną precyzją, przez co każde zamówienie cechuje się wysoką jakością wykonania. Dysponują wszelkimi potrzebnymi sprzętami i narzędziami.

Gorąco zapraszamy do skorzystania z oferty Spaw-Weld.
Zasięg działania
Firma Spaw-Weld P. Senger, M. Biały s.c. Spawanie Konstrukcji z lokalizacji: Gliwice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
R
Reniatek89
Zamawiałam kiedyś u nich komplet stolika z krzesłami. Szybko go wykonali, byłam bardzo zadowolona. Polecam.
T
Tobiasz
Cieszę się, że natrafiłem na tę firmę. Znalazłem porządnych, umiejętnych spawaczy, którzy tworzą cuda! Potrafią zrealizować moje pomysły na nawet najdziwniejsze stoliki stalowe.
T
Tomasz
Świetna, uczciwa i fachowa firma. Sprawnie wykonała dla mnie okrągłe stoliki stalowe z płytą szklaną. Jestem bardzo zadowolony!