Eltech

Sprzedaż i serwis elektronarzędzi

Elektronarzędzia
ul. Tarnogórska 20b, 44-100 Gliwice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Eltech

Informacje

Opis działalności
Eltech funkcjonuje w branży od 2006 roku. Zajmuje się sprzedażą i serwisem elektronarzędzi. Siedziba działalności znajduje się w Gliwicach. Właścicielem firmy jest Edward Erle.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest sprzedaż i serwis elektronarzędzi. Eltech w swojej ofercie posiada szeroki wybór produktów, do których należą między innymi wiertarka, szlifierka, wkrętarka, bruzdownica i przekładnie. Asortyment firmy obejmuje różnego rodzaju materiały ścierne, takie jak tarcze do cięcia i szlifowania metalu, papier i płótno ścierne, krążki samoprzylepne. Ponadto Klienci zaopatrzyć się mogą w akcesoria i osprzęt do elektronarzędzi. Należą do nich:

- wiertło,
- dłuto,
- klucze do szlifierek kątowych i uchwytów wiertarskich,
- piły tarczowe,
- uchwyty wiertarskie samozaciskowe,
- wiertła z uchwytem cylindrycznym.

Oferta zawiera części zamienne do różnego rodzaju urządzeń. Znaleźć można wyłączniki, łożyska, paski napędowe, szczotki bosh, celma, metebo oraz szczotki węglowe. Pracownicy przedsiębiorstwa naprawiają również pralki i odkurzacze. Do każdego zadania podchodzą profesjonalnie i rzetelnie. Gwarantują wysoką jakość usług i fachowe doradztwo. Wizytówką firmy są krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Eltech.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

aeg,