Eltech Serwis Elektronarzędzi

Sprzedaż i serwis elektronarzędzi

Elektronarzędzia
ul. Tarnogórska 20b, 44-100 Gliwice śląskie
Poniedziałek 8:30 - 16:00
Wtorek 8:30 - 16:00
Środa 8:30 - 16:00
Czwartek 8:30 - 16:00
Piątek 8:30 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Eltech Serwis Elektronarzędzi

Informacje

Opis działalności
Eltech to firma z Gliwic. Działa od 2006 roku. Zajmuje się sprzedażą i serwisem elektronarzędzi.
Produkty i usługi
Elektronarzędzia używane są przez profesjonalistów i amatorów podczas prac budowlanych, remontów, wykończeń i przy obróbce różnych materiałów. Najlepsze elektronarzędzia można znaleźć w sklepie Eltech, gdzie dostępne są urządzenia tak znanych marek, jak Bosch zielonej i niebieskiej linii, DeWalt, Black&Decker, Topex, Hitachi i innych producentów. Oferta obejmuje m.in.:
-wiertarki,
-wkrętarki,
-szlifierki,
-piły tarczowe,
-bruzdownice.

Do narzędzi można dokupić osprzęt, np. kluczowe do szlifierek i uchwyty do wiertarek oraz znaleźć potrzebne części zamienne. Sprzedawane są przez Eltech kable, włączniki, szczotki, wirniki, paski i inne podzespoły w przystępnych cenach. Firma używa tych części, a także podzespołów regenerowanych i używanych do napraw, które wykonuje. Elektronarzędzia poddaje przeglądom, pracom konserwacyjnym i serwisowi. Zapewnia krótkie terminy oraz konkurencyjne ceny. Udziela ponadto gwarancji na naprawy.

Więcej informacji o ofercie firmy i sklep internetowy można znaleźć na stronie Eltech.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje i naprawia elektronarzędzia Bosch, DeWalt, Black&Decker, Skil, Makita, Celma, AEG, Metabo, Hilti, Milwaukee, Festool.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, opolskie, śląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Mario_M
Najlepsze elektronarzędzia na rynku. Warto tutaj kupować.
B
Bogusss
Jestem zadowolony z zakupów w sklepie Eltech. Firma ma duży wybór elektronarzędzi, dlatego każdy dobierze tutaj odpowiednią dla siebie wiertarkę, szlifierkę i piłę tarczową. Do sprzętu można dokupić akcesoria, a jeśli coś się zepsuje oddać urządzenie do naprawy. Serwis jest szybko i dokładny.
K
kris1967
Duży wybór elektronarzędzi znanych marek, np. Bosch. Ponadto można dokupić osprzęt do elektronarzędzi i niezbędne części zamienne. Ich serwisem też się zajmują w Eltech. Mogą dokonać przeglądu, poddać konserwacji i w razie potrzeby usunąć usterkę. A wszystko to szybko i tanio!