R.A.T.M. PW Jarosław Knauer

Sprzedaż rusztowań wysokiej jakości

Rusztowania i szalunki
ul. Toruńska 8, 44-100 Gliwice śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
662 017 699
323006765
biuro@ratm.com.pl
Jarosław Knauer – Właściciel
604970547
knauer@ratm.com.pl
Adam Chwastek – Kierownik d.s. Techn.-Handl.
662017699
a.chwastek@ratm.com.pl
R.A.T.M. PW Jarosław Knauer

Informacje

Opis działalności
Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze rusztowaniowej inwestycji budowlanych. Prowadzimy doradztwo projektowo-techniczne. Zapewniamy pomoc techniczną dla firm budowlanych posiadających swoje rusztowania, które stanęły przed problemem konstrukcyjnym ich zabudowy na coraz to bardziej skomplikowanych architektonicznie obiektach.
Produkty i usługi
Zajmujemy się obsługą rusztowaniową inwestycji budowlanych. Sprzedajemy rusztowania i akcesoria do rusztowań. Prowadzimy też ich wynajem. Współpracujemy z największymi ogólnopolskimi firmami budowlanymi i wieloma prężnymi przedsiębiorstwami z całego kraju. Roboty rusztowaniowe wykonujemy dla przemysłu, budownictwa mieszkaniowego, w ramach prac konserwatorskich, do konstrukcji specjalnych i ogrodzeń tymczasowych placów budynków. Działamy na terenie Śląska.

Oferta zawiera:
- rusztowania ramowe i modułowe systemu plettac,
- rusztowania przejezdne,
- wciągarki linowe Geda Maxi do montażu rusztowań,
- siatki i plandeki ochronne.

Oferowany system rusztowań plettac umożliwia kreowanie nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji. Jest łatwy w montażu i transporcie. Podesty mają dużą modularność (długość podestów 0,7m, 1,0m, 1,5m, 2,0m, 2,5m i 3,0m). Z łatwością dopasowuje się do obiektu. Wykonujemy również montaże rusztowań z powierzonego nam materiału (rusztowania ramowe, modułowe, przejezdne).

Zapewniamy elementy uzupełniające takie jak ramy gzymsowe, ramy przejścia chodnikowego, konsole poszerzające i dźwigary kratowe. Proponujemy także akcesoria do rusztowań: stopy rusztowań (od 40 do 100cm), złączki: krzyżowe, obrotowe, poręczowe, łączniki kotwiące oraz siatki i plandeki ochronne. Mamy również profesjonalne klucze do montażu rusztowań, profesjonalne wciągarki linowe Geda Maxi i ogrodzenia tymczasowe.

Uzupełnieniem oferty jest montaż i wynajem ogrodzeń tymczasowych placów budów. Proponujemy przęsła ogrodzeniowe ażurowe o wymiarach 3,5mb długości i 2,0m wysokości, które pozwalają na ogrodzenie dużych placów budowy, mamy też małe podręczne magazyny.

Dysponujemy flotą kilkunastu samochodów ciężarowych, zatrudniamy doświadczonych i wyszkolonych monterów rusztowań, którzy sprawnie zamontują konstrukcję.

Zapewniamy doradztwo projektowo-techniczne. Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania do potrzeb i oczekiwań Klientów.
Marki i specjalizacje
- montaż rusztowań
- sprzedaż rusztowań
- sprzedaż deskowań
- doradztwo techniczne
- projektowanie rusztowań

montaż rusztowań, sprzedaż rusztowań, sprzedaż deskowań, doradztwo techniczne, projektowanie rusztowań, rusztowania, sprzedaż akcesoriów do rusztowań, konstrukcje specjalne, rusztowania ramowe, modułowe systemy plettac, rusztowania przejezdne, siatki ochronne, plandeki ochronne, wciągarki linowe geda maxi do montażu rusztowań, obsługa rusztowań, obsługa inwestycji budowlanych,rusztowanie
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, opolskie, śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
L
Leszek
Firma jest naprawdę fachowa, miła obsługa, pomogli mi z wyborem najlepszego rozwiązania związanego z rusztowaniem.
H
Herbert
Bardzo tanio wynająłem od nich rusztowanie przejezdne. Jestem z nich naprawdę zadowolony i każdemu polecam.