R.A.T.M. PW Jarosław Knauer

Wynajem i montaż rusztowań

Budownictwo przemysłowe
ul. Toruńska 8, 44-100 Gliwice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
R.A.T.M. PW Jarosław Knauer
ul. Toruńska 8, 44-100 Gliwice śląskie
Telefon
R.A.T.M. PW Jarosław Knauer

Informacje

Opis działalności firmy R.A.T.M. PW Jarosław Knauer w Gliwice
R.A.T.M. PW to działalność, którą prowadzi Jarosław Knauer. Znajduje się w Gliwicach, w województwie śląskim. Oferujemy nowoczesne rozwiązania rusztowaniowe.
Produkty i usługi
Prowadzimy sprzedaż i wynajem rusztowań i akcesoriów do nich. Z naszych usług korzystają największe ogólnopolskie firmy budowlane i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwa z całego kraju. Roboty rusztowaniowe wykonujemy dla budownictwa mieszkaniowego i sakralnego, przemysłu, w ramach prac konserwatorskich i przy budowie centrów handlowych i obiektów biurowych.

Proponujemy rusztowania plettac,z których moża stworzyć nawet najbardziej skomplikowane konstrukcje. Ich plusem jest łatwość w montażu i transporcie oraz łatwe dopasowywanie się do obiektu. Podesty mają dużą modularność - długość podestów 0,7m, 1,0m, 1,5m, 2,0m, 2,5m i 3,0m. Montujemy także rusztowania z powierzonego nam materiału.

Oferujemy:
- rusztowania ramowe i modułowe systemu plettac,
- rusztowania przejezdne,
- siatki i plandeki ochronne,
- wciągarki linowe Geda Maxi do montażu rusztowań.

Zapewniamy elementy uzupełniające:
- konsole poszerzające,
- dźwigary kratowe,
- ramy gzymsowe,
- ramy przejścia chodnikowego.

Z akcesoriów do rusztowań dostarczamy stopy rusztowań (od 40 do 100cm), złączki: krzyżowe, obrotowe, poręczowe, łączniki kotwiące oraz siatki i plandeki ochronne. Proponujemy też wciągarki linowe Geda Maxi i profesjonalne klucze do montażu rusztowań.

Uzupełnieniem oferty jest montaż oraz wynajem ogrodzeń tymczasowych placów budów. Dostarczamy przęsła ogrodzeniowe ażurowe o wymiarach 3,5mb długości i 2,0m wysokości, które pozwalają na ogrodzenie dużych placów budowy, mamy też małe podręczne magazyny.

Nasi wykwalifikowani monterzy rusztowań sprawnie zamontują konstrukcję. Mamy flotę kilkunastu pojazdów ciężarowych, oprócz tego zapewniamy doradztwo projektowo-techniczne. Poradzimy, jakie najlepsze rozwiązanie wybrać.

Zachęcamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Firma R.A.T.M. PW Jarosław Knauer z lokalizacji: Gliwice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń