Elektro-Sal

Sklep internetowy z osprzętem instalacyjnym. Markowe gniazda i łączniki !

ul. Toszecka 34a, 44-100 Gliwice śląskie
poniedziałek 07:00 - 17:00
wtorek 07:00 - 17:00
środa 07:00 - 17:00
czwartek 07:00 - 17:00
piątek 07:00 - 17:00
sobota 08:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 233 01 00
Adres korespondencyjny
ul. Toszecka 34a, 44-100 Gliwice śląskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Sklep internetowy Kontakt-Sklep.pl jest własnością jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się hurtowni branży elektroinstalacyjnej w województwie śląskim, firmy ELEKTRO-SAL z Gliwic. Funkcjonujemy na rynku lokalnym od 11 lat.Oferta naszego sklepu internetowego www.kontakt-sklep.pl obejmuje wybrane i najbardziej popularne linie produktów osprzętu elektroinstalacyjnego marek Ospel oraz Berker. Znajdą tu Państwo produkty ze znanych serii gniazd i łączników.

Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa zakupy w naszym sklepie online były czystą przyjemnością, a jakość oferowanych przez nas produktów oraz czas ich dostawy spełniały Państwa wszelkie oczekiwania.
Opis działalności
Sklep internetowy z osprzętem instalacyjnym firm Ospel i Berker. Markowe gniazda i łączniki !
Produkty i usługi
W asortymencie posiadamy całą gamę elektrycznych gniazd i łączników Ospel, dostępnych w wielu różnych kształtach oraz zgodnych z najnowszymi trendami kolorystycznymi. Ospel to firma z ponad 60-letnim doświadczeniem i jeden z wiodących producentów sprzętu elektroinstalacyjnego w Polsce. Znajdą tu Państwo produkty z najlepiej sprzedających się serii tego polskiego producenta:
-Ospel Sonata,
-Ospel Sonata Stal Inox,
-Ospel Sonata Nowe Srebro,
-Ospel Karo,
-Ospel Impresja,
-Ospel As,
-Ospel Madera,
-Ospel Akcent.

Drugim producentem osprzętu instalacyjnego, dostępnego w naszym sklepie jest firma Berker. Jako firma z tradycjami i bogatym doświadczeniem, tworzy produkty skierowane do wymagającego i ceniącego prawdziwe piękno odbiorcy. Berker dostarcza rozwiązania na miarę kreatywności designerów, projektantów i architektów wnętrz. Najpopularniejsze serie tego producenta, dostępne w naszym sklepie to:
-Berker B.Kwadrat
-Berker B.3/B.7
-Berker Q.1/Q.3/Q.7
-Berker K.1/K.5
-Berker R.1/R.3
-Berker 1930 Rosenthal
-Berker 1930/Glasserie
-Berker R.classic
-Berker W.1

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń