Transbet. Roboty ziemno - fundamentowe, usługi dźwigowe, transport betonu

Usługi dźwigowe, wynajem dźwigów - Gliwice oraz województwo śląskie

Dźwigi i żurawie
ul. Wschodnia 40, 44-119 Gliwice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 331 20 88
Adres korespondencyjny
ul. Wschodnia 40, 44-119 Gliwice śląskie

Informacje

Opis działalności
Firma Transbet rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku. Naszą specjalnością są różnorodne usługi dźwigowe. Siedziba zakładu znajduje się w Gliwicach na terenie województwa śląskiego. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i przedsiębiorstw. Chętnie podejmiemy współpracę z inwestorem lub deweloperem. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Transbet oferuje swoje usługi na ternie całego województwa śląskiego. Dysponujemy niezwykle rozbudowanym parkiem maszyn i pojazdów budowlanych. Jedną z gałęzi naszej działalności jest wynajem sprzętu budowlanego.

Oferujemy:

- dźwigi 10t, 32t
- samochody od 2 do 25 ton samowyładowcze,
- koparko — ładowarki, koparki,
- zwyżki i dłużyce,
- naczepy niskopodwoziowe,
- młot kująco — wyburzający,

Naszą specjalnością są prace budowlane i roboty ziemne. Oferujemy usługi dźwigowe, transport materiałów budowlanych na ternie budowy. Dodatkowo naszym klientom proponujemy rozładunek i wyładunek towarów przy użyciu sprzętu ciężkiego. Działamy również jako całodobowe pogotowie dźwigowe, które doskonale sprawdza się w sytuacjach awaryjnych.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były kompleksowe, a oferta jak najbardziej rozbudowana. Nieustannie rozbudowujemy zakres naszych usług. Firma Transbet przyjmuje także zlecenia na wyburzenia obiektów budowlanych oraz transport drogowy na terenie całego kraju.

Uzupełnienie oferty stanowi sprzedaż działek inwestycyjnych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji o pełnej ofercie i możliwościach współpracy.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, opolskie, dolnośląskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń