Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Lubiniecki

Obsługa z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, pracy i gospodarczego

Adwokaci
ul. Zwycięstwa 4, 44-100 Gliwice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
323076141
Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Lubiniecki

Informacje

Opis działalności
Kancelaria adwokacka adwokata Radosława Lubinieckiego ma swoją siedzibę w Gliwicach w województwie śląskim. Świadczymy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych i firm.
Produkty i usługi
Zapewniamy Państwu kompleksowe usługi z wszystkich dziedzin prawa. Nasza obsługa obejmuje udzielanie porad z zakresu prawa, sporządzanie opinii i dokumentów, spisywanie i redagowanie umów a także reprezentacja naszych klientów przed sądem lub innymi organami prawa. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich klientów indywidualnych, przedstawicieli firm, spółek, instytucji zaufania publicznego czy fundacji.

Nasze doświadczenie z zakresu prawa cywilnego pozwala nam na przeprowadzanie spraw spadkowych, o podział majątku, o zniesienie współwłasności, roszczeń o zapłatę czy odszkodowań. Po części pokrywa się to z prawem rodzinnym, czyli wszelkimi rozwodami, alimentami, sprawami o władzę rodzicielską i przysposobienie.

Nasze usługi dotyczące prawa karnego to:

- doradztwo z zakresu prawa karnego,
- obrona w postępowaniu przygotowawczym w prokuraturze i na etapie postępowania sądowego,
- reprezentowanie osób pokrzywdzonych przestępstwami przed organami wymiaru sprawiedliwości,
- reprezentowanie skazanych w postępowaniu wykonawczym.

Naszą specjalnością jest prawo gospodarcze, które wiążę się z prawną obsługą podmiotów gospodarczych, w której zakresie przygotowujemy projekty, opinie i umowy. Przeprowadzamy negocjację, rejestrację spółek i w imieniu klienta dokonujemy wpisów do Krajowego Rejestru Sądowego.

Obszar naszego działania skupia się na południu Polski i obejmuje wiele miast, takich jak Gliwice, Rybnik, Bytom, Strzelce Opolskie czy Ruda Śląska.

Zapraszamy do współpracy z kancelarią adwokata Radosława Lubinieckiego z Gliwic.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, bielski, bieruńsko-lędziński, Bytom, Chorzów, cieszyński, Dąbrowa Górnicza, gliwicki, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki, mikołowski, Mysłowice, raciborski, Sosnowiec, strzelecki, Świętochłowice, tarnogórski, wodzisławski, Zabrze, zawierciański, Żory

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe