Profes Lex s.c.

Profesjonalna firma windykacyjna

Windykacja długów i należności
Zygmunta Starego 13, 44-100 Gliwice śląskie
poniedziałek 07:30 - 16:00
wtorek 07:30 - 16:00
środa 07:30 - 16:00
czwartek 07:30 - 16:00
piątek 07:30 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 339 06 00
323390602
323390610
info@profeslex.pl
Adres korespondencyjny
Zygmunta Starego 13, 44-100 Gliwice śląskie

Informacje

Opis działalności
Firma Profes Lex s.c. swoją siedzibę ma w miejscowości Gliwice, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie windykacji należności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Masz problem z wyegzekwowaniem należności? Potrzebujesz pomocy i osób, które fachowo się tym zajmą? Profes Lex to profesjonalna i skuteczna odpowiedź na Twoje potrzeby.

Prowadzenie firmy to bardzo odpowiedzialne zadanie, a ich właściciele często muszą windykować zaległe należności od dłużników. Szczególnie mniejsze podmioty nie mają w tym obszarze wystarczających umiejętności bądź kompetencji. Dotkniętych takim problemem przedsiębiorców zapraszamy do skorzystania z usług naszych doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów.

Miękka windykacja to zwykle pierwszy proponowany przez nas etap. Jest to rozwiązanie najkorzystniejsze zarówno dla wierzyciela, jak i dłużnika, ponieważ umożliwia opóźnienie lub całkowite uniknięcie wstąpienia na drogę sądową. Do naszych zadań należy również wystawienie ostatecznego wezwania do zapłaty. Zajmujemy się prowadzeniem negocjacji, zawarciem ewentualnej ugody. Kontrolujemy termin spłaty zadłużenia. Monitoring należności prowadzony przez naszą firmę jest skuteczny, a jednocześnie kulturalny i taktowny.

Jeżeli okaże się, że do sprawy musi włączyć się komornik, nadzorujemy także prowadzone przez niego czynności i ściśle współpracujemy z Rewirem Komorniczym. Zagadnienie to jest o tyle skomplikowane, że w myśl polskiego prawa komornik ma obowiązek zająć majątek, jednakże nie musi go szukać. To zadanie również warto powierzyć naszej firmie. .

Jednym z częstych scenariuszy, które pojawiają się na drodze współpracy, są licytacje majątku. Jest to wyzwanie logistyczne i formalne.Jeżeli podejmowane próby odzyskania należnych pieniędzy skończą się w ten sposób, warto skontaktować się z nami. Ustalimy termin licytacji i będziemy pośredniczyć w sprzedaży zajętego majątku.

Profes Lex pomaga również firmom, które poprzez niemożność odzyskania należności, doprowadzają firmę na skraj bankructwa. W takiej sytuacji oferuje się skup długów, w celu ustabilizowania sytuacji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, krapkowicki, namysłowski, nyski, oleski, prudnicki, strzelecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe