MM Dream Małgorzata Matiaszewska

Nietypowe Śluby Cywilne w Plenerze

Sale weselne i organizacja wesel
44-109 Gliwice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
MM Dream Małgorzata Matiaszewska

Informacje

Opis działalności
MM Dream to firma, którą prowadzi Małgorzata Matiaszewska. Siedziba firmy znajduje się w Gliwicach, w województwie śląskim.
Produkty i usługi
Organizujemy uroczystości nietypowego ślubu cywilnego.Naszym celem jest sprawić, aby ten dzień był dla pary młodej wyjątkowy. Pragniemy stworzyć chwile, które zapadną w pamięć nowożeńcom i gościom. Pracujemy z pasją, dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania Klientów.

Ślub to niezapomniane wydarzenie dla nowożeńców. Tematyka ślubu powinna opowiadać osobistą historię zakochanych. I my o to zadbamy.

Tworzymy spersonalizowane projekty, organizujemy uroczystość według zaleceń i upodobań Klienta. Kierujemy ofertę do osób, które chcą zawrzeć związek małżeński w ciekawej formie. Zajmujemy się także organizacją ślubów cywilnych.

Podejmiemy się nawet najtrudniejszych wyzwań na organizację ślubu. Uwielbiamy kreatywne pomysły Klientów,pomożemy też tym niezdecydowanym w zaplanowaniu oryginalnego wesela.

Do odważnych świat należy!

Wypożyczamy namiot ślubny, zajmujemy się kompleksową obsługą uroczystości. Nasz fotograf uwieczni niezapomniane chwile.

Dodatkowo oferujemy możliwość wypożyczenia sprzętu AGD oraz naczyń na imprezy okolicznościowe odbywające się w ogrodzie, wszelkiego rodzaju cateringi czy też zawody sportowe.

Zapraszamy do współpracy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń