Ekosolar Sp. z o.o.

Kompleksowa oferta energii odnawialnej ze słońca

ul. Energetyków 38, 44-335 Jastrzębie-Zdrój śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
570 330 065
Adres korespondencyjny
ul. Energetyków 38, 44-335 Jastrzębie-Zdrój śląskie

Informacje

Opis działalności
Ekosolar Sp. z o.o. działa na terenie województwa śląskiego z siedzibą w miejscowości Jastrzębie-Zdrój. Firma zajmuje się sprzedażą i montażem systemów instalacji fotowoltaicznych w Polsce.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą, dla której stan instalacji fotowoltaicznych w Polsce odgrywa istotną rolę. Wierzymy, że nasza firma to nie tylko biznes, ale i kolektyw, który połączony jest jedną wspólną misją-Rozprzestrzenianiem OZE (energii odnawialnej) wśród mieszkańców naszego pięknego kraju.

Rozwiązanie to jest konieczne, jeśli chodzi o nasze środowisko, którego stan z roku na rok, przez szkodliwą działalność człowieka ulega znacznemu pogorszeniu.

Już poprzez prostą zmianę źródła energii stosowanej w Waszym domostwie, realnie jesteście w stanie wpłynąć na otaczający Was świat.

Oferowane przez nas rozwiązanie, to również świetny sposób na oszczędności. Energia uzyskana naszym sposobem jest duża tańsza niż ta kupowana bezpośrednio z elektrowni.

Nasza oferta jest kompleksowa, nasze wsparcie dla Klienta zaczyna
się od darmowej wyceny, po wykonanie projektu, dostawę i montaż systemu, aż po podłączenie do sieci, uruchomienie, przygotowanie dokumentacji oraz prowadzenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Gwarantujemy najwyższy poziom wykonania, dzięki któremu realne oszczędności i pozytywny wpływ na środowisko staną się faktem.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń