Aqua Tox dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, zwalaczanie

Fachowa dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Jasna 26/8, 44-335 Jastrzębie-Zdrój śląskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Aqua Tox dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, zwalaczanie

Informacje

Opis działalności
Firma wykonuje usługi z zakresu: DEZYNSEKCJI, DERATYZACJI, DEZYNFEKCJI, DEAKARYZACJI, DEZODORACJI i wiele innych. Firma Aqua-Tox, świadcząca usługi z zakresu zwalczania gryzoni i szkodników oraz likwidacji gniazd os i szerszeni, działa na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem województwa śląskiego. Właścicielem firmy jest Grzegorz Wisełka. Działamy na rynku od 20 lat.
Produkty i usługi
W branży działamy od 2000 roku. Przez ten czas zdobyliśmy opinię rzetelnej firmy, oferującej dobre usługi w niskich cenach. Działamy na terenie całego kraju. Współpracujemy z setkami zadowolonych firm, prowadząc ich obsługę sanitarną. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego z pełnym zaangażowaniem.


Oferujemy usługi dezynsekcji, deratyzacji, dezynfekcji , monitoringu szkodników oraz kompleksową obsługę sanitarną firm i instytucji. W skład naszych usług wchodzą następujące prace:

- dezynsekcja,
- dezynfekcja,
- zwalczanie owadów,
- zwalczanie bakterii,
- odkażanie,
- ochrona obiektów przed szkodnikami,
- usuwanie gniazd os i szerszeni,
- deratyzacja,
- zwalczanie pluskiew,
- wdrażanie systemu HACCP.


Pomagamy w likwidacji kretów, prusaków, karaluchów oraz mrówek. Zwalczamy szczury, myszy, szerszenie osy oraz inne insekty przeszkadzające w życiu oraz funkcjonowaniu. Na każdą usługę wystawiana jest przez nas gwarancja. Obsługa sanitarna przeznaczona dla firm odbywa się zgodnie z wymogami systemu HACCP, GMP i GHP – jesteśmy profesjonalistami i każde zlecenie traktuejmy bardzo profesjonalnie.

Podczas wykonywania prac korzystamy z metod, które są nie tylko skuteczne, ale również jak najmniej uporczywe dla mieszkańców lub pracowników danej firmy, a także najmniej szkodliwe dla ludzi. Nieustannie szkolimy się w zakresie wdrażania nowych rozwiązań pomagających skutecznie zwalczać szkodniki. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami na rynku oraz uskuteczniamy je w swojej firmie, dzięki temu możemy stale ulepszać nasze usługi.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą Aqua Tox.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bielski, Bielsko-Biała, cieszyński, Jastrzębie-Zdrój, pszczyński, raciborski, rybnicki, Rybnik, wodzisławski, Żory

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe