Solis Grzegorz Nowak

Usługi brukarskie, mała architektura

Brukarstwo
ul. Ćwiklińskiej 12, 43-607 Jaworzno śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Solis Grzegorz Nowak

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Solis ma swoją siedzibę w województwie śląskim, w Jaworznie. Rozpoczęliśmy swoją działalność w 2012 roku. Właścicielem naszej firmy jest Grzegorz Nowak.
Produkty i usługi
Od ośmiu lat działamy na rynku jako firma brukarska. Wykonujemy przede wszystkim roboty brukarskie, ale podejmiemy się też prac ziemnych i rozbiórkowych. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje w szczególności układanie kostki granitowej, brukowej oraz kamienia naturalnego i chodników.

Swoim klientom proponujemy również:

- brukowanie placów,
- brukowanie podjazdów,
- zabezpieczenie skarpy,
- prace ziemne,
- niwelacje terenu,
- mury oporowe.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, zajmujemy się też produkcją i montażem ogrodzeń oraz bram. Dodatkowo wykonujemy roboty koparką, podejmujemy się remontów budowlanych, robót wykończeniowych, a także rozbiórek. Bez problemu zamontujemy sufity podwieszane, zamontujemy ścianki i sufity z płyt kartonowo-gipsowych, pomalujemy i wytapetujemy ściany, a także położymy glazurę.

Powierzone nam zadania realizujemy terminowo, z zapewnieniem wysokiej jakości świadczonych usług. Współpracujemy z wieloma producentami kostki brukowej, co pozwala nam na dostarczanie klientom kostki i galanterii ogrodowej najwyższej jakości. Do pracy wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności. Podczas prowadzonych przez nas prac, zabezpieczamy i dbamy o powierzone nam mienie.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, bieruńsko-lędziński, chrzanowski, olkuski, oświęcimski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń